Widok

Torbiel

Pomocy . Biorę tabletki antykoncepcyjne. Dostałam krwawienia. Poszłam do lekarza. Zobaczył torbiel 4 cm. Nie powiedział jaki rodzaj. Kazal czekac na miesiaczke. I w 1 jej dniu zacząć brać tabletki anty. Poprzednie odstawić w dniu kiedy byłam u niego. Okresu nie mam. Minęło 30 dni. Boli mnie jajnik. I podbrzusze. Kto z was miał torbiela takiej wielkości ? Mialyscie zabieg ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź na USG do innego gina, większość potrafi podczas USG określić jaka to torbiel, przynajmniej z jakimś tam prawdopodobieństwem. Miałam zabieg usuwania torbieli endometrialnych, nawet 6cm laparoskopowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam dr Dębniak wybitny specjalista,przyjmuje prywatnie we Wrzeszczu na ul Jaśkowa dolina w klinice Victoria

https://www.trojmiasto.pl/Victoria-Clinic-o51132.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam torbiel, która się wchłonęła (nie pamiętam jaki rodzaj). Tak jak ktoś radził - konsultacja u innego lekarza jak najbardziej wskazana. Moja przyjaciółka miała usuwaną - zabieg laparoskopowy, nie ma się czego bać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

do góry