Widok

Totalna Porażka!

Wystrój lokalu całkiem w porządku, pomijając ze jest tam zimno i nie ma toalety. Bardzo mało miejsca. Zamówiliśmy pierś z kurczaka zapiekana w pesto oraz polędwiczki drobiowe w cieście piwnym, oba dania z frytkami i sałatką "wiosenną". Pierś z kurczaka dobra, ale koło pesto to to nawet nie leżało, kurczak obsypany po prostu jakąś pietruszką. Polędwiczki były w zwykłej panierce, żadnym cieście piwnym. Sałatka wiosenna to zwykła sałata i kukurydza z puszki.
Teraz najlepsze.. na naszych oczach Pani wyszła po mrożone frytki do sklepu bo jej się skończyły.
Najlepszy z tego wszystkiego był kompot, widać ze własnej roboty.
Cena jak na Sopot normalna, lecz jak za to co dostaliśmy zdecydowanie za duża.
W menu piszą, że każda pizza jest z serem mozzarella, czekając ponad 30 min na jedzenie widzieliśmy, że pizze są na zwykłym startym, żółtym serze.

NIE POLECAM!
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytając komentarz pana Oskara B. miałam wrażenie,że nigdy nie był w restauracji Pieprz. Bowiem łazienka dla klientów jest,wystarczy o nią spytać jeśli się jej nie dostrzeże centralnie naprzeciwko wejścia. Co do pizzy ,to nie wiem,gdzie Pan ją jadł,gdyż powyższa restauracja nie ma jej nawet w menu. Pozdrawiam,M.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Faktycznie człowiek pisze totalne bzdury, wyssane z palca!! Tam nie ma pizzy od kwietnia!! A tak nawiasem mówiąc widać, że jesteś specem od pizzy - do pizzy stosuje się żółtą mozzarelle:)) Proponuję udać się do mcdonaldsa!! Nie masz niestety pojęcia o dobrym jedzeniu!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotruuuś...oj,oj....

nieładnie....

śledzisz tu wszystkie wypowiedzi w wątku i naskakujesz na tych,którzy mają jakiekolwiek zastrzeżenia....

pytanie,dlaczego...? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry