poszłam tam pewnego wieczoru z chłopakiem, było euro a to był jedyny lokal z wolnymi stolikami. siedziałam przy stoliku chyba 30 min a nie zostałam obsłużona, natomiast klienci, którzy w oczach kelnerek wyglądali na bardziej majętnych, od razu dostawali karty. Totalna żenada