Widok
Tragedia
poszłam tam pewnego wieczoru z chłopakiem, było euro a to był jedyny lokal z wolnymi stolikami. siedziałam przy stoliku chyba 30 min a nie zostałam obsłużona, natomiast klienci, którzy w oczach kelnerek wyglądali na bardziej majętnych, od razu dostawali karty. Totalna żenada
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
klimat i wystrój: -
przystępność cen: -
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6