Widok

Tragedia

Naprawa auta mająca trwać tydzień trwała 3 i nie wszystko zrobione. Wstawili połamane cześCi, bo " takie przyszły " i jeszcze okładka, że się na to zgodziłam. Każdy chce mieć w aucie połamane części. Lampa nieustalona, świeci w ziemię.Rozwiazanie-kup sobie I zamontuj nowa,bo ta nie jest oryginalna. Jak juz zapłacone to pan Maciej telefonu nie odbiera i umywa ręce. Straszne,ze można się tak zachować.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Klientka bardzo niepoważna. Samochód trafił z innego warsztatu do nas totalnie źle zrobiony wszelkie elementy uszkodzone zostały wymienione łącznie z używanym oryginalnym pasem przednim ( o czym klientka wiedziała) w którym nadłamane było jedno ucho co nie wpływa na złożenie auta. Okazało się ,że jedna lampa niestety jest uszkodzona nie ma możliwości jej regulacji więc poinformowałem Panią że jest do wymiany i będzie wszystko ok. Dodatkowo w trakcie całej usługi zrobiliśmy nieodpłatnie dla Pani zaprawki na progach , klapie tylnej błotnikach itd. i tyle z tego mamy dobrego komentarz z powodu lampy, która okazała się uszkodzona a nie była nawet wymieniana. NIE POTRZEBUJEMY TAKICH KLIENTÓW.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Może w ogóle nie potrzebujecie klientów?
Może róbcie sobie dalej kryptoreklamę na tym forum a z samochodami dajcie sobie spokój?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bije od was buta...

Zgadzam, się z wypowiedzią wyżej, może w ogóle nie potrzebujecie klientów ?
z takim podejściem daleko nie zajdziecie! Wbijcie sobie porządnie do głowy, że to wy jesteście dla klienta a nie na odwrót !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety muszę się zgodzić z opinią. Naprawiałam tam samochód trzy razy i muszę przyznać, że po trzecim razie juz pojechałam gdzieindziej, bo pierwszą naprawę (dosyć dużą) całkowicie zepsuli, ale tak mi wytłumaczyli to elegancko, że dopłaciłam bez słowa i naprawili normalnie. Za drugim razem obeszło się bez niespodzianek. Jednak, gdy trzecia nieudana naprawa była mi tłumaczona w ten sposób, że to nie ich wina - tylko producenta i mojego samochodu - to już mnie to zastanowiło. Zrezygnowałam z usług partsclubu, i dodatkowo dla siebie odkryłam, że inni mechanicy wcale nie są drożsi i szybciej robią wycenę naprawy, bo w Partsclubie musiałam czekac od rana do 14 -15 na samą wycenę usunięcia usterki. Nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
kłamia w zywe oczy, tym samym okradaja klientów i robią z nich kretynow...tragiczny poziom usługi. Prosimy o kontakt osoby, ktore zostały oszukane przez ten warsztat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry