Widok

Tragedia

Specjalnie jechałem do tej pizzerii, ponieważ koniecznie chciałem danie z pieca na drewno, a w Oliwie do ognia nie było miejsc. Ciasto prawdopodobnie mrożone - gumowe i zaklejające. Mozarella tarta z dużego bloku, a nie oryginalna w zalewie. Sosu prawie nie czuć, brak świeżej bazylii na klasycznej Marghericie, jedynie suszone zioła.
Oliwy dostępne na stołach niesamowite, chyba jedyny plus jeśli chodzi o jedzenie.
Moja ocena
La Bocca kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Przykro czyta się opinie, które w tak drastycznym stopniu odbiegają od prawdy... A jednocześnie obnażają nieznajomość tematu, piszącego opinię. Każdy, nawet początkujący pizzer wie, że Mozzarella podawana na pizzę jest krojona z bloku, a nie typu Buffala (w zalewie). Opiniujący i krytykujący sos, pewnie chciałby intensywniejszy w smaku, lecz takowy dałoby się zrobić jedynie z koncentratu (my używamy pomidorów, świeżej bazylii itp). Gdyby dać go więcej, to z pizza nie wypiekłaby się i pozostała mokra i surowa. Przykro mi, że na forum opinii musiałem obnażyć skrajną ignorancję "domorosłej Magdy G."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry