Ten warsztat powinien zostać dawno zamknięty, ale oczywiście znajdą się tacy ludzie, którzy będą do nich jeździć. Miałem okazje zostawić moje drugie auto u nich, wymiana przewodu hamulcowego, płynu i odpowietrzenie. Następnego dnia dostałem telefon o tym, co jest w aucie do wymiany. Czyli całe przednie zawieszenie, nowe klocki przód i nowe tarcze tył, plus cały układ hamulcowy na tył. Napisałem nowe klocki i tarcze przód, bo były wymieniane ale oni uznali, że to szmelc, mimo, że to była firma ate. Całkowity koszt naprawy to około 1700zł, gdzie miały zostać zrobione tylko trzy rzeczy. Oczywiście nie zgodziłem się na połowę z tych rzeczy, jednak już chłopaki nie mieli odwrotu, bo rozebrali cały tył i musieli wymienić. Po przyjechaniu na miejsce około 17, auto nie było gotowe, bo młodociani \'mechanicy\' nie byli w stanie odpowietrzyć układu hamulcowego, nawet profesjonalną pompą to odpowietrzania. Chłopaki odkręcali odpowietrznik zwykłym kluczykiem 10, a wystarczyło nasadkę włożyć. Zapłaciłem ponad 300zł za wymianę tylnych hamulców, bo układ nie był odpowietrzony i wracałem z niesprawnymi hamulcami do domu, miałem tego dosyć. Twierdzili, że ten typ już tak ma.. Japrdle.