Widok

Tragedia

Tragicznie wykonane zdjęcia, Pani która je robiła nie ma ani wyczucia ani talentu do robienia zdjęć (dwa na cztery były poruszone!!!!), krzywo ułożony sweterek, który dziwnym trafem zle się ułożył nie ma dla niej znaczenia, byleby szybko pobrać 30 zł, domyslam się , że osoby odmawiały - ja też tak powinnam była zdobić. Pieniądze wyrzucone w błoto. Przestrzegam bo to niewiarygodna fuszera, zdjęcia nie nadają się dokumentów, które są wydawane na lata i są wizytówką danej osoby.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
kreatywność: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bzdura!!! Dokładnie od 10 lat korzystam z usług Foto Bravo na Zaspie i w żadnym wypadku nie zgodzę się z tą opinią. Personel jest bardzo kompetentny i doskonale wyszkolony. Nigdy nie wyszłam nie zadowolona. Jeżeli miałam jakiekolwiek zastrzeżenia, od razu, na poczekaniu Panie brały je pod uwagę i poprawiały to, co chciałam, zgodnie z moim życzeniem. Zawsze byłam doskonale obsłużona!!! W tej chwili jedyne, co mogę powiedzieć, to "widziały gały, co brały". Jeżeli Pani Aa coś się nie podobało, to mogła Pani powiedzieć personelowi. Jestem pewna, że Panie tam pracujące bez żadnego problemu i wahania zrobiłyby kolejne ujęcia. Następnym razem wystarczy po prostu powiedzieć...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry