Foto BRAVO - Fotograf

Studio fotograficzne

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Juz tam nie zawitam - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Bylam z dzieckiem zrobić zdjęcia do dokumentu a przy odbiorze...
~Juz tam nie zawitam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Polecam wątek zamknięty Polecam szybko sprawnie i zawsze na czas . Pozdrawiam miłe Panie
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Tragedia wątek zamknięty Tragicznie wykonane zdjęcia, Pani która je robiła nie ma ani wyczucia ani...
~Aa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i tanio. No i fajna obsługa :-)
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Polecam. wątek zamknięty Pani bardzo pomocna i przemiła, a zdjęcia są do odbioru w chwile. Zbieram już...
~Mk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

szybko i tanio wątek zamknięty W sobote ok 11:30 dostarczyłam karte ze zdjeciami. Tego samego dnia o17:00...
~:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

W 2012 było fatalnie wątek zamknięty Pani robiąca mi zdjęcie osobiste wykonała je "z ręki", bez statywu, w jakieś...
~pan od zdjęcia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Zadowolona wątek zamknięty Usługa wykonana od ręki, zdjęcie wyszło ładne, cena też przystępna. Plusem są...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Wywołuję w tym salonie zdjęcia od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem jeśli...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

brak profesjonalizmu wątek zamknięty Obsluga bardzo nieprzyjemna, brak.lub zdawkowe odp.na zadane pytania,...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Wywoływałam w tym zakładzie zdjecia i jak najbardziej Polecam.
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Zdjęcie do paszportu. wątek zamknięty Najgorsze zdjęcie jakie miałam zrobione.
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Super! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim ten zakład! Panie tam pracujące są przemiłe i...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty Ogólnie nie jest źle, zdjęcia wykonywane są dokładnie i retuszowane odealnie....
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM wątek zamknięty Już 3 razy robiłam w tym zakładzie zdjęcia do różnych dokumentów. Zawsze były...
~AguHa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

zdjęcie dyplomowe wątek zamknięty niestety zdjęcia wyszły strasznie sztucznie, pani kazała mi przybierać...
~magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

POLECAM, DOBRE ZDJĘCIA wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z usług i zawsze byłam zadowolona , czy to ze zdjęć z...
~Justine
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

Wybierzcie inny zakład wątek zamknięty Witajcie. Szczerze polecam wam jakiś inny zakład. Zdjęcia dowodowe są bardzo...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

UWAGA!!!! NIE PROFESJONALNE ZDJĘCIA!!! NIE PRZYJMUJMĄ ZDJĘĆ W URZĘDZIE!!! wątek zamknięty Uwaga! Nie chcieli mi przyjąć zdjęcia paszportowego w urzędzie. Było źle...
~ZDECYDOWANIE NIE KLIENT
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Nie polecam. wątek zamknięty Jedna osoba do wszystkiego - do robienia zdjęć, do wywoływania ich, do...
~Marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry