Widok
Tragiczna obsluga
Punkt 19 na pietrze z ciuchami zgaszono swiatlo mimo , ze bylo jeszcze 4 klientow.Na moja uwage,ze chce jeszcze cos przymierzyc i ze sa jeszcze klienci sprzedawca odpowiedzial, ze sklep jest czynny do 19.Po krotkiej dyskusji dodal jeszcze, ze i tak nic nie kupie bo on zamyka kase.Oczywiscie zaden z trzech sprzedawcow nie ruszyl sie wczesniej zza lady zeby cos doradzic,pomoc. Jednym slowem zenada.
Z serwisem mialem do czynienia tylko raz i wrazenie tez kiepskie(co do fachowosci).Wczesniej kupilem tam w roznych latach 3 rowery i obsluga na dole (wczesniej wspomniany szpakowaty pan oraz wysoki gosc na czesciach) profesjonalni i uprzejmi ale i tak wroce tam tylko w desperacji.
Z serwisem mialem do czynienia tylko raz i wrazenie tez kiepskie(co do fachowosci).Wczesniej kupilem tam w roznych latach 3 rowery i obsluga na dole (wczesniej wspomniany szpakowaty pan oraz wysoki gosc na czesciach) profesjonalni i uprzejmi ale i tak wroce tam tylko w desperacji.
Moja ocena
P.H.U. Żuchliński S.J.
kategoria: Sklepy i serwisy rowerowe
obsługa: -
asortyment: 5
jakość usług: 1
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 2
2.5
* maksymalna ocena 6