Chyba wszyscy sie zgodza ze teraz to chyba najbardziej zaniedbana glowna ulica. Odcinek Pruszcz Gdańsk to slalom doslownie wyrw! Kolo mozna urwac. Wie ktos czy beda czynione jakies prace??
00
~mieszkaniec Sw, Wojciecha
79.163.144.*
(16 lat temu) 16 lutego 2010 o 06:24
Napewno beda prace drogowe. Drogowcy maja swoje terminy i napewno do przyszlej zimy sie wyrobia...
Mimo tego, zycze pogody ducha i wiecej optymizmu...