Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Doskonała firma. Korzystałam z jej usług przy przeprowadzce, która odbyła się...
~M. Domańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

świetna firma wątek zamknięty Potrzebowalem przewiezć meble z Sopotu do Gdyni. Z pomocą tej firmy udalo sie...
~Hubert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

To jest to! wątek zamknięty Profesjonalna i szybka obsługa, miła atmosfera i do tego atrakcyjna cena za...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

bardzo pomocni, na czas wątek zamknięty Z przyjemnością polecam usługi tej firmy, punktualnie, z uśmiechem, z pomocą.
~j
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Przeprowadzka wątek zamknięty Nie zostaje mi nic innego jak wzorowo ocenić tę firmę. Przybyli na czas,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Profesjonalizm i usmiech wątek zamknięty Skorzystałam z usługi prywatnego przewozu mebli gdyż widziałam, jak...
~Hanna F.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Dagmara - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko, tanio, i na czas....
~Dagmara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy. Panowie stawili się o...
~Dawid
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Wigilijny transport wątek zamknięty Panowie jeżdżą nawet w Wigilię. Kultura, fachowa pomoc, perfekcyjna obsługa....
~Karol z Gdyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

REWELACJA! wątek zamknięty PO RAZ KOLEJNY POWIERZYŁAM TEJ FIRMIE SWOJE CHŁODNIE-PRZENIESIONE...
~ADRIANNA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Godni polecenia wątek zamknięty Aż trudno uwierzyć, że wystarczyło tylko dwóch pracowników aby znieść z...
~Marcin Hański
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Tania, szybka i bezproblemowa przeprowadzka! wątek zamknięty Przeprowadzałem się trzeci raz i była to najmniej stresująca przeprowadzka ze...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

polecam! wątek zamknięty Panowie przybyli punktualnie, bardzo pomocni i solidni! polecam każdemu
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

rewelacja!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim "przeprowadzkowiczom" usługi tej firmy!...
~Michalina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry