Trasa Kaszubska
~Mieszkaniec
94.254.233.*
(7 lat temu) 16 marca 2019 o 06:48
Czy ktoś brał udział w spotkaniu zorganizowanym w szkole na nagietkowej?
Wiadomo kiedy dokładnie zaczynają i jak będzie wyglądało wyłącznie Chwaszczyńskie oraz dojazd do obwodnicyj?
0
0