Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Miłe przytulne miejsce. Choć czasem długo się czeka na potrawy (w weekendy...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Julia - opinia wątek zamknięty Lokal o bardzo uroczym włoskim klimacie. Jedzenie przepyszne. Wraz z...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Damian - opinia wątek zamknięty Odwiedziliśmy wraz z żoną ten lokal dwa dni temu - piątek wieczór - w...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Jaro_94 - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa, jedzenie jeszcze lepsze! Prawdziwie włoska kuchnia, widać,...
~Jaro_94
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe klimatyczne miejsce. Obsługa bardzo uprzejma. Pizze i pasty...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Najlepsza pizza w Osowej... wątek zamknięty Tylko dlatego, że reszta lokali to typowo ‚osiedlowe’ pizzernie oferujące...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

REWELACJA wątek zamknięty Rewelacyjny rodzinny klimat, pyszne menu, cudowny wystrój. Polcecam wszystkim...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Wspaniała restauracja wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę, cudowne jedzenie. Rewelacyjny...
~Patrycja Kowalska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, klimat restauracji, wystrój i menu pozwalają się...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Czy dobrze? wątek zamknięty Do restauracji przyjechałam z polecenia, nie było nikogo a już na sam...
~\\\\
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Wyśmienite makarony wątek zamknięty Serdecznie polecam serwowane w Trattorii makarony oraz pyszny krem z cukinii....
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Włoska restauracja w Polsce wątek zamknięty Mamy szczęście, że na tak odległej dzielnicy jaką jest Osowa została otwarta...
~Agnieszka W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Na randkę, spotkanie rodzinne, biznesowe, zalanie smutków i żali oraz...
~Elka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Super pizzeria osiedlowa wątek zamknięty Chodzimy rodzinnie bardzo często, rownież zapraszamy znajomych na wspólne...
~Beta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Pyszna pizza i nie tylko - polecam smakoszom wątek zamknięty W restauracji byłam już wielokrotnie, wiele razy zamawiałam też...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Polecam z czystym sumieniem :-) wątek zamknięty pizza - obojętnie która - jedna z lepszych jakie można zjeść w 3mieście ;...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2015

stali goscie wątek zamknięty miłe dla podniebienia czekadełko, wyborna pizza niczym nie różni się od tej...
~Madlenn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

Prawdziwa włoska pizza wątek zamknięty Odwiedziłem Trattorie za namową znajomych, którzy są stałymi klientami. I...
~Piotrek
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

polecam! wątek zamknięty W restauracji byłam wczoraj, ponieważ miałam wielką ochotę na makaron....
~Ida
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Prima sort! wątek zamknięty absolutnie rewelacyjna pizza, nawet chyba najlepsza jaką jadłem w Polsce,...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry