Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super włoska kuchnia! wątek zamknięty Mieszkałam rok we Włoszech i poznałam tamtejsze smaki więc mogę szczerze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

w pierwszej 10 na pewno wątek zamknięty Jedna z lepszych restauracji w trójmieście. Klimatyczne wnętrze, miła obsługa...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Polecam La Fortunę wątek zamknięty Restauracje nie dość, że jest w dobrej lokalizacji, to oferuje naprawdę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lipca 2010

Klimat i ludzie w La Fortunie wątek zamknięty Wraz z Rodziną jesteśmy klientami La Fortuny od początku jej istnienia....
~Karina z Rodziną
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

UWAGA wątek zamknięty LUBIĘ LA FORTUNĘ, JEDZENIE JEST WYŚMIENITE, BYLAM TAM W SUMIE 6-8 RAZY,...
~OLA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Cudnie! wątek zamknięty W tej restauracji już od samego wejścia czuje się przyjemny i gościnny...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, byłam kilka razy i za każdym razem wszystko...
~Alicja
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2008

Równia pochyła wątek zamknięty Byłam tam 3 razy. Pierwszy raz krótko po otwarciu i było niezwykle miło i...
~Cleo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

fajnie ale ... wątek zamknięty Dobre jedzenie, choc dzieciom nie smakowalo - ale doroslym tak. Na obsługę...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 marca 2010

REWELACJA wątek zamknięty przyznaje,ze jeszcze nigdy nie wystawialam ocen, ale to przeszlo wszelkie...
~zakrecona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Po pierwsze - obsługa na medal: mimo, że byliśmy w tzw. "godzinach szczytu",...
~Koko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Zmiana na lepsze wątek zamknięty Odwiedziłem La fortunę w październiku po dłuższej przerwie i muszę przyznać,...
~Ł.Ch.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Nieźle ale nie do końca wątek zamknięty Jedzenie dobre ale bez rewelacji, widać pewną niedbałośc w przygotowaniu...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2009

czosnek wątek zamknięty Witam, bylismy na kolacji w sobotni wieczór. ładny lokal, uśmiechnięta...
~Marta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

REWELACJA wątek zamknięty Jedno słowo: rewelacja. Najlepsze tortellini pod słońcem! :) Chapeau bas! Na...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 maja 2009

Napawde niezle wątek zamknięty Powiem krótko, jedzienie dobre - w miare szybko przygotowane, obslugo na...
~Daniel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

Najlepsza restauracja w Trójmieście! wątek zamknięty Jestem bardzo częstym gościem, jedzenie rewelacyjne, nie ma lepszej...
~Darek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

A ja sam cukier przesylam wątek zamknięty Obsluga genialna,przemila,usmiechnieta,,, jedzonko przepyszne szczegolnie...
~Paris Hilton
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

Polecam wątek zamknięty Przede wszystkim świetne jest jedzenie - z prostych składników, a w jakiś...
~Liberi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 października 2008

Jasiu - opinia wątek zamknięty Staram sie czasami zagladać i polecam ze wzgledu na bardzo dobre jedzonko,...
~Jasiu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

58

wątków

do góry