Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niestety wyszedłem głodny. wątek zamknięty 23.04.2017 postanowiliśmy z żoną i córką zjeść obiad w tej restauracji....
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Rewelacyja wątek zamknięty Byłem z moją małżonką 1 kwietnia 2017 roku w tej restauracji i co pierwsze...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

restauracja la fortuna / srednia ocena wątek zamknięty wystroj w restuaracji troche slaby, jedzenie wmiare dobre/ ziemniaki...
~karo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Rewelacyjne miejsce na kulinarnej mapie Gdyni. wątek zamknięty Stołowałam się w La fortunie jak dotąd cztery razy i zawsze wychodziłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Brawo! wątek zamknięty Podczas gdy na niedalekiej plaży lokale zatrważały liczbą klientów i cenami,...
~Sobotnia klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Kpiny wątek zamknięty Byłem dzisiaj na walentynkach. Przez telefon zapowiadali zmienione menu, ale...
~gang555ter
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

czekaliśmy na nasze dania około 40 minut wątek zamknięty Czekaliśmy na nasze dania około 40 minut, mimo tego, że goście którzy...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

super knajpka wątek zamknięty jedzenie smaczne, krem z pomidorów - jeden z lepszych jakie jadłam (mogłaby...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

OBIAD wątek zamknięty Byłem z żoną i dziećmi w niedzielę na obiedzie. Jedzenie wyśmienite,...
~Ociec78
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Niby ok ale później ból brzucha... wątek zamknięty Jakiś czas temu miałem wielką ochotę na kuchnie włoską. I razem z dziewczyną...
~RaV
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Doskonały smak:)) wątek zamknięty Odwiedziliśmy z żoną restaurację za namową znajomego i z czystym sumieniem...
~Paweł Ł.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

I tak i nie wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj rodzinnie na obiedzie w związku z tym napiszę parę słów...
~Miron
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Nam się podobało... wątek zamknięty Byliśmy rodzinnie tuż przed Wielkanocą. Bardzo smaczne jedzenie, także to dla...
~Ginger
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

Przemiła obsługa wątek zamknięty Mimo,że było już bardzo późno, kiedy weszliśmy,obsługiwała nas...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

Bez rewelacji wątek zamknięty Przymierzaliśmy się kilka razy odwiedzić ten przybytek. Kilka razy zdarzyło...
~Tomek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

Robaczki ... wątek zamknięty Ja tylko mogę potwierdzić, że robaczki są stałym elementem menu tej nie...
~Charlie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

poprawnie? wątek zamknięty Bez zachwytu, niby wszystko poprawnie. Polędwica dość przeciętnie...
~zm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

kelnerom szkolenie please! wątek zamknięty Denerwuje mnie fakt, że kelnerzy głośno rozmawiają między sobą chodząc...
~Marta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Jak najbardziej na tak, polecam :) !!! wątek zamknięty Ja i mój narzeczony jesteśmy, można powiedzieć, stałymi bywalcami La Fortuny....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Dziękuję za bardzo miłą obsługę, pyszne dania i niesamowita atmosferę :)
~Ala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

58

wątków

do góry