Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Byłem 10.09 w tej restauracji wątek zamknięty bardzo ładna,podobało mi się min.to,że są 2 sale,dla palących i...
~zniesmaczony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2008

Świetne jedzenie z zastrzezeniem do obsługi wątek zamknięty Miejsce jest bardzo przyjemne, miły wystrój, ciekawe wkomponowane stoliki...
~michal
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2008

Po prostu klasa !! wątek zamknięty Fajnie że jest taka restauracja do której zabierając gości nie muszę się...
~Alex
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2008

dużo czasu wątek zamknięty kelnerki sympatyczne, jedzonko smaczne i na szczescie lekkie, wystrój bardzo...
~Nulka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

3 rocznica ślubu wątek zamknięty Bardzo sympatyczna restauracja. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo....
~Paweł i Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 czerwca 2008

PYSZNIE!! wątek zamknięty BYWAM W LA FORTUNIE DOSYC CZESTO...ZAWSZE WSZYSTKO SUPER JEDZENIE...
~TONI
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2008

Jedna z najlepszych restauracji w Trójmieście wątek zamknięty O wyjątkowości tej restauracji świadczy tłum gości, to jest jej najlepszą...
~Primavera
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 marca 2008

Bardzo polecam! wątek zamknięty Spędziłem w tym lokalu walentynkowy wieczór i było bardzo przyjemnie,...
~Kacper
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

Jest naprawdę dobra. wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń co do tej restouracji
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lutego 2008

Pychotka wątek zamknięty Jedzenie wysmienite,jak na razie miejsce numer 1 dla najlepszej restauracji w...
~a.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

Rewelacyjny Lokal wątek zamknięty Byliśmy z narzeczoną na naszej rocznicy i muszę przyznać, że było...
~Tukpac
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lutego 2008

POLECAM!!! wątek zamknięty Wczoraj wybraliśmy się z narzeczonym na kolacje rocznicową i wyszliśmy z niej...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lutego 2008

szkoda słów wątek zamknięty szkoda gadać tam naprawdę trzeba przyjśc i samemu się przekonać. Jednym...
~smakosz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lutego 2008

NAJLEPSZA KUCHNIA W GDYNI !!!! wątek zamknięty może troche drogo ale jak za tak dobrze zrobione jedzenie na prawdę warto!!!...
~Artur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

merlin - opinia wątek zamknięty Bylismy w knajpce 21 pazdziernika (dzien wyborow :). Poprosilismy Pania o...
~merlin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

super lokal!!! wątek zamknięty Znam wiele fajnych knajpek, a La fortunie byłem pierwszy raz. Byliśmy z żoną...
~grzeniu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 października 2007

Warto spróbować, nie ryzykujesz:) wątek zamknięty Lokal przyjemny, bez problemu udało się zarezerwować stolik. Byliśmy w 5...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lipca 2007

Warto przyjechać z Warszawy choćby po to, by tu posiedzieć i wątek zamknięty zjeść cokolwiek. Wystrój i klimat super, a jedzenie - oooch! (jadłem...
~madman
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

58

wątków

do góry