Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Trattoria del Nettuno, przepyszne jedzenie, lunch znakomity wątek zamknięty Szef kuchni to właściwy człowiek na właściwym miejscu, jego jedzonko...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Przepyszna pizza! wątek zamknięty Restauracja swoim wystrojem nie daje zapomnieć, że się jest w biurowcu, dosyć...
~Kristy
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Najlepsza pizza z bakłażanem w Trójmieście wątek zamknięty Menu faktycznie mogłoby zostać nieco rozbudowane, ale wszystkie pozycje,...
~bibi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

obiad rodzinny wątek zamknięty Kilka dni temu wybrałam się na późny obiad z rodziną do Nettuno i 1. Wystrój...
~Gonia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Drogo i nieciekawie wątek zamknięty Byłam, tam ponieważ lubię kuchnię włoską, lecz zrażona cenami dań długo nie...
~Anna L
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Włoski klimat wątek zamknięty Obsługa miła, pomocna w wyborze. Menu ciekawe, pomimo niedużego wyboru, każdy...
~Michał B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Wyśmienicie wątek zamknięty Wraz z narzeczonym wybraliśmy się wspólnie na kolację, trochę problematyczne...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Pysznie! wątek zamknięty Trattoria del Nettuno odwiedziłam razem z koleżanką w dzień otwarcia. Wystrój...
~Dona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Brak kultury i kiepskie jedzenie. wątek zamknięty Bardzo nie miła obsługa, brak kultury do starszych klientów, jedzenie bardzo...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Karolina - opinia wątek zamknięty Restauracja to typowa stołówka w biurowcu,jeżeli szukacie klimatu włoskiej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Bardzo dobra włoska kuchnia. POLECAM! wątek zamknięty Przede wszystkich KUCHNIA! wspaniałe włoskie smaki na talerzu. Jedliśmy pizze...
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry