TravelKIDS.PL

Kolonie, obozy

Gdynia, Śląska 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena nowy temat Nasza córka Zosia jedzie w tym roku 4 raz na kolonie Harrego Pottera:)...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Anna - ocena nowy temat Pani Olu, w imieniu swoim i Oli, raz jeszcze dziękujemy za fantastyczny...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Eliza - ocena Córka byla na obozie w SPA Zero telefonów do rodziców a po przyjeździe...
~Eliza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Tata - ocena Dzieci bardzo szczęśliwe
~Tata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Hanna - ocena Syn 12 lat wrócił z obozu Harry Potter Karnity zadowolony i pełen wrażeń....
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Magdalena - opinia Syn 9 lat uczestniczyl w półkoloniach w Gdyni ( LEGO ), nie polecamy, dzieci...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Ola W. - opinia Polecam. Fantastyczne panie, ciekawy program. Dziecko na pewno nie będzie się...
~Ola W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Justyna - opinia Najlepszy organizator. Sprawdź sam, nie znasz, nie byłeś, nie korzystałeś,...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Paulina - opinia Córka już dwukrotnie była na magicznych koloniach z Harrym Potterem. Wracała...
~Paulina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Kasia - opinia Moja córka wiele razy była na koloniach z TravelKids . Jest bardzo...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Mama Amelki i Elizy - opinia Dzieciaki chcą po raz kolejny jechać z Travel Kids w to samo miejsce, tzn do...
~Mama Amelki i Elizy
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Anita - opinia Polecam. Syn był na 2 turnusach i zawsze wracał bardzo zadowolony z...
~Anita
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Amelia Hajduk - opinia Bardzo fajnie zorganizowany czas i fajne zajęcia,miłe panie
~Amelia Hajduk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Eliza - opinia Atrakcje bardzo fajne jedzenie bardzo dobrze mimo że nie miałam telefon było...
~Eliza
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Grażyna Piórkowska - opinia Rewelacja, dziecko chętnie chodziło i wracało późno. W ybór jedzenia też super!
~Grażyna Piórkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Marta - opinia Córka wróciła zachwycona z kolonii w SPA, Wspomina wyjazd do dzisiaj a z nowo...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Michalina - opinia wątek zamknięty Super obozy!!! Nigdy nie ma nudy, jest wesoło i sympatycznie.
~Michalina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Julka - opinia wątek zamknięty Jestem uczestnikiem kolonii od 6 lat. Moja ocena w skali 0-10 to mocna 10....
~Julka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Filip - opinia wątek zamknięty Wspaniała zabawa i super opcja dla małych miłośników klocków Lego. Córka była...
~Filip
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Jerzy - opinia wątek zamknięty Mój syn Tadek był na półkolonii i tak mu się spodobało że w tym roku chce...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry