Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
aleksandra - ocena Do Ewy chodzę od 10 lat ,mam chore biodro Regularne ćwiczenia pozwalają mi...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 grudnia 2023

Adrian - opinia Mega profesjonalne i indywidualne podejście. Bez problemu przygotowała mi...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2023

anon - opinia serdecznie polecam ewę! Indywidualne podejście !
~anon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Monika - opinia Do Ewy miałam przyjść na kilka treningów w celu poprawienia sylwetki na lato...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Ewcia to super równa babka! Zna się na rzeczy, dostosowuje treningi do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Ada - opinia wątek zamknięty Ewa to najlepszy trener pod słońcem! Duża dawka wiedzy. Słucha ćwiczącego i...
~Ada
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam treningi z Ewą. Bardzo pozytywna, zawsze potrafi zmotywować i...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam kazdemu treningi z Ewą. Fajna atmosfera, duzo smiechu i pozytywnej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 stycznia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Ewunia zawsze podchodzi do pracy i treningów bardzo profesjonalnie i przede...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

ann - opinia wątek zamknięty Najlepszy profesjonalny trener i przyjaciel
~ann
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Nie tylko trener wątek zamknięty Ewa, to nie tylko sumienny, skrupulatny, asertywny, ambitny, doświadczony i...
~Wierna fanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wspaniała, mądra, wyrozumiała, motywująca, dojrzała kobieta i trenerka. Każde...
~Miska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Trener marzeń! wątek zamknięty Pełna profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i motywacji! Do tego ciepła, cudowna,...
~biednasmutnapipunia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

5 x P wątek zamknięty profesjonalizm PRACA psychlogia przyjaźń piękno - ta EWA to wszystko ma :)
~Effcia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Jeżeli szukasz trenera a nie maszynę tortur to Ewa jest najlepszym wyborem! wątek zamknięty Pracuję z Ewą od trzech miesięcy i nie mogłabym się bardziej cieszyć że to...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

CEL , MOTYWACJA , PRACA ...... :) wątek zamknięty Ewy motto : CEL TO NIC INNEGO, JAK MARZENIE Z TERMINEM REALIZACJI !!!...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Inspirująca! wątek zamknięty Treningi z Ewą to ciężka, ale również bardzo przyjemna praca! Jest mega...
~Monia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Polecam! Profesjonalistka w 100% wątek zamknięty Polecam w 100%!!! Ewa posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem ! Uczy i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Nie płacz Ewka... :)))))))))))))))))) wątek zamknięty Ewę znalazłem w Internecie poszukując trenerki / trenera. Ostatecznie po...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Trener idealny wątek zamknięty Wygląd Pani Ewy jest najlepszym dowodem na to, że doświadczenie i...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry