Kalin Team

Trener personalny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena nowy temat Trener Karol to najlepszy trener medyczny na jakiego można trafić!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Paulina - opinia Bardzo polecam współpracę! Wiedza na najwyższym poziomie, także w obszarze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Krzysiek - opinia Profesjonalny, kompetentny, bardzo dobry trener personalny, a przy tym po...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Ania - opinia Najlepszy trener. Wprowadza luźną atmosferę na treningach. Potrafi naprawdę...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Jacek Patron - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam treningi z Karolem. Super atmosfera, pełen profesjonalizm,...
~Jacek Patron
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Gnom - opinia wątek zamknięty Przed tym jak napisałem do Kalina, nigdy w życiu nie ćwiczyłem na siłowni....
~Gnom
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Kiedy poznałem Kalina Team To spełnił się mój sportowy DREAM Po tym jak przez...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Juśka - opinia wątek zamknięty Polecam Kalinka w 100%! Mega profesjonalny, z wielkim poczuciem humoru i...
~Juśka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Świetny trener i człowiek! wątek zamknięty Trener z krwi i kości i dużych mięśni;) Kalin to przyklad trenera który...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Najlepszy trener! wątek zamknięty Polecam gorąco. Najlepszy trener najlepsze treningi najlepsza motywacja....
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Kalin - Karol Kalinowski wątek zamknięty Karol zaimponował mi wiedza na temat ludzkiego ciała. Dzięki niej był w...
~Dorota Sowińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

super wątek zamknięty Karol to najlepszy dzik w 3 mieście
~Mario
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Kalin Team wątek zamknięty Kalin jest trenerem z wielkim potencjałem, oddaje się swoim podopiecznym w...
~Klaudia Kalinowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Polecam trenera i jego ofertę wątek zamknięty Miałem okazję trenować u Karola jeszcze jak prowadził zajęcia na jednej z...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Wjeżdża jak Pekin! wątek zamknięty Stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia, w dziedzinie...
~Pitero
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Najlepszy trener ever wątek zamknięty Najlepszy trener w 3city :) Zaraża pasją do sportu. Dzięki niemu nawet w...
~Katarzyna.W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Trener godny polecenia wątek zamknięty Trener, który w kompleksowy sposób dba o rozwój swojego podopiecznego. W...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Trener wątek zamknięty Trener, który odmienił moje podejście do diety i treningu. Polecam za...
~Piter K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Istny wulkan! wątek zamknięty Człowiek pełen pasji, wulkan pozytywnej energii i motywacji, a do tego bardzo...
~Isia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry