Anna Sztetner

Trener personalny Nordic walking

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - ocena 6 gwiazdek z plusem Profesjonalnie i przemili, a przede wszystkim przynosi...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Justyna - opinia Trening personalny outdoor? Z Anią nie ma nudy! Wycisk na możliwym do...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Asia B. - opinia Z Anią zaczęłam ćwiczyć będąc w 3 miesiącu ciąży. I tak już nam razem mięło...
~Asia B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Agata - opinia Z Anią zaczęłam ćwiczyć jesienią, chcąc przygotować się do wyjazdu na narty....
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Z Anią zaczęłam ćwiczyć w 3 miesiącu ciąży aby przygotować sie do porodu....
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty fachowiec , kobieta, przyjaciółka, powierniczka i świetna trenerka w jednym :)
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Asia Fornalska - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim treningi z Anią Sztetner. Ania to profesjonalistka w każdym...
~Asia Fornalska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Najlepsza wątek zamknięty Z Anią trenuję od początku tego roku, dwa/trzy razy w tygodniu i efekty widać...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Niezastąpiona wątek zamknięty Z Anią trenuję już prawie rok. Szukałam zajęć na świeżym powietrzu i okazało...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Z całego serca polecam Anne Sztetner! wątek zamknięty Jako trenerka personalna jest niezastąpiona, potrafi zmotywować, podbudować i...
~Nina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Ma moc. wątek zamknięty No cóż... za każdym razem "potrafi mnie rozbudzić", pobudzić do działania i...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Najlepsza wątek zamknięty Treningi przebiegają w miłej atmosferze, bez monotonii, dostosowane do...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Nie zamienię na żadną inną. :) wątek zamknięty Polecam Anię, bardzo! Moja walka o piękną sylwetkę trwa już od kilku lat....
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 grudnia 2018

Najlepsza wątek zamknięty Profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdego człowieka (a nie...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Najlepsza I profesjonalna! wątek zamknięty Jeśli boicie się zacząc albo brak Wam motywacji to trafiliście do...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Godna polecenia wątek zamknięty Zróżnicowane treningi Ania dla każdego coś wykombinuje, pełna pomysłów...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Super trener personalny! wątek zamknięty Swietna atmosfera i muzyka na zajeciech! genialna energia! Ania potrafi...
~Lena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Najlepsza)) wątek zamknięty Szukałam, czytałam, dopytywałam... i zdecydowałam się na treningi z Anią
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Wulkan energii :-) wątek zamknięty Zdecydowanie Aniaaaa :-)!!! Osób zajmujących się treningiem w sposób...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Mega trenerka! wątek zamknięty Ania jest moją trzecią trenerką odkąd próbuje wrócić do formy po dwóch...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry