Treningi pod fachowym okiem doświadczonego instruktora Pana Tomka na Basenie MOSiR w Gdańsku, podczas których miałam wielką przyjemność uczestniczyć, prowadzone były w sposób ciekawy i urozmaicony. Dzięki dużemu doświadczeniu instruktora i jego wierze w wykonanie zadania przez podopiecznego, z pełnym zaufaniem wykonywałam ćwiczenia, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe do wykonania.
Ze swojej strony mogę z przekonaniem polecić zajęcia pod fachowym okiem Pana Tomka, jako rzetelnego, doświadczonego, pełnego pomysłów instruktora pływania, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie, w zależności od umiejętności i predyspozycji. Popełniane przeze mnie wcześniej nieświadome błędy, powodowały niechęć do pływania. Jednak z dniem gdy dowiedziałam się o egzaminie z pływania, żeby dostać się do wymarzonej Szkoły Oficerskiej podjęłam naukę pod fachowym okiem Pana Tomka, który udowodnił i pokazał, że pływanie można polubić ,popełniane błędy wyeliminować i spełnić marzenia. W chwili obecnej jestem uczniem Szkoły Oficerskiej.
Podczas nauki zauważyłam przyjacielską, ciepłą atmosferę w Szkole Pana Tomka pomiędzy uczniami a instruktorem, oraz jego otwartość .