Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia nowy temat Miałam przyjemność korzystać z usług pani Małgosi przy okazji wynajmu...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 29 września 2020

Józef W. - opinia nowy temat Pani Małgorzata prowadzi sprawy bardzo profesjonalnie, zgodnie z umową. Do...
~Józef W.
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 sierpnia 2020

KP - opinia nowy temat Super, super, super, 4 razy na tak pełen profesjonalizm. Szybko sprawnie i...
~KP
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Edsobia - opinia nowy temat Pani Małgosia z TresGo jest bardzo miłą, rzetelną i godną polecenia osobą....
~Edsobia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2020

Gosia P. - opinia nowy temat Pełen profesjonalizm, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Małgorzata...
~Gosia P.
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 czerwca 2020

Magdalena - opinia nowy temat Polecam skorzystanie z usług Pani Małgorzaty ze względu na jej zaangażowanie,...
~Magdalena
1

dodano: 12 czerwca 2020

Dawid P - opinia nowy temat Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam każdemu.
~Dawid P
1

dodano: 5 czerwca 2020

Monika Jurczyk - opinia Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy,...
~Monika Jurczyk
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 lutego 2020

Monika Jurczyk - opinia Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy,...
~Monika Jurczyk
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 lutego 2020

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta Jako osoba szukająca mieszkania na wynajem preferowałem ogłoszenia prywatne,...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2019

Sławomir - opinia Profesjonalna obsługa i co najważniejsze stały kontakt z klientem. Temat...
~Sławomir
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 października 2019

Profesjonalistka!! Panią Gosię poznałam przy zakupie mieszkania i jestem zachwycona...
~Anna
2

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 30 października 2019

Profesjonalna i godna zaufania agencja Z pomocą pani Małgorzaty kupiliśmy mieszkanie w Gdańsku. Sprawnie, bez...
~Adam
1

dodano: 29 października 2019

Szczerze polecam! Z Panią Małgosią miałam przyjemność współpracować kilkakrotnie i za każdym...
~Magda
1

dodano: 29 października 2019

Profesjonalizm, dokładność, skrupulatność, szybkość działania i dotrzymywanie słowa Nie często zdarza się, że człowiek (tym bardziej agent nieruchomości,...
~Marcin
1

dodano: 28 października 2019

Pełne zaufanie i profesjonalizm- bardzo polecamy Z usług Pani Małgosi korzystaliśmy już kilka razy. Powierzamy jej mieszkania...
~Magdalena Sędzicka
1

Polecam! Dzięki fachowej pomocy pani Małgorzaty udało się szybko,sprawnie i bez stresu...
~Bożena
1

Jako najemca Bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie przez proces najmu upragnionego...
~Piotr
1

dodano: 19 października 2019

podziękowanie Polecam Panią Małgorzatę z całego serca! Dzięki Niej udało się sprzedać nasze...
~J&M
1

dodano: 1 października 2019

Skuteczna i pomocna Jednym słowem : polecam! Skuteczna, pomocna i bardzo profesjonalna. O...
~Zibi
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry