Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona O. - opinia wątek zamknięty Moje mieszkanie zostało wynajęte w ciągu 2tyg. Polecam panią Małgosię.
~Iwona O.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2022

Daniel - opinia wątek zamknięty Z całego serca mogę polecić Panią Małgorzatę, przez cały okres wynajmu...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Szymon - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług pani Małgorzaty. W ostatnim czasie kupiłem...
~Szymon
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Patryk Śmiałek - opinia wątek zamknięty Pani Małgorzata bardzo profesjonalnie i z wyraźnie dostrzegalnym...
~Patryk Śmiałek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty W ostatnim czasie kupiłam mieszkanie i cieszę się że zrobiłam to za...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam usługi pani Małgorzaty w zakresie pośrednictwa w...
~Daniel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Wojtek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, w pełni polecam.
~Wojtek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystać z usług pani Małgosi przy okazji wynajmu...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2020

Józef W. - opinia wątek zamknięty Pani Małgorzata prowadzi sprawy bardzo profesjonalnie, zgodnie z umową. Do...
~Józef W.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

KP - opinia wątek zamknięty Super, super, super, 4 razy na tak pełen profesjonalizm. Szybko sprawnie i...
~KP
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Edsobia - opinia wątek zamknięty Pani Małgosia z TresGo jest bardzo miłą, rzetelną i godną polecenia osobą....
~Edsobia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Gosia P. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Małgorzata...
~Gosia P.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam skorzystanie z usług Pani Małgorzaty ze względu na jej zaangażowanie,...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2020

Dawid P - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam każdemu.
~Dawid P
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Monika Jurczyk - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy,...
~Monika Jurczyk
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Monika Jurczyk - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy,...
~Monika Jurczyk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Jako osoba szukająca mieszkania na wynajem preferowałem ogłoszenia prywatne,...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Sławomir - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i co najważniejsze stały kontakt z klientem. Temat...
~Sławomir
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Profesjonalistka!! wątek zamknięty Panią Gosię poznałam przy zakupie mieszkania i jestem zachwycona...
~Anna
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Profesjonalna i godna zaufania agencja wątek zamknięty Z pomocą pani Małgorzaty kupiliśmy mieszkanie w Gdańsku. Sprawnie, bez...
~Adam
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry