Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niegdyś klientka - opinia wątek zamknięty NIE polecam . Firma wadliwie wykonała mi żaluzje drewniane których nie dało...
~niegdyś klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej firmy. Zamówiłam żaluzje na okna tarasowe oraz rolety na okna...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2021

Niezadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Niestety nie mogę polecić tej firmy. Zamawiałam rolety zewnętrzne i...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Nie polecam , roleta zewnętrzna wytrzymała 2 lata ! Brak odpowiedzialności co...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 marca 2021

jadwiga - opinia wątek zamknięty kolejny raz zamówiłam produkt polecany przez firmę,tym razem moskitierę z...
~jadwiga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Rozsadne ceny ale z wykonczeniem gorzej wątek zamknięty To co podobalo mi sie w tej firmie to szybki kontakt, pomiar i sprawna...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

POLECAM w 100% wątek zamknięty Szybko, miło i profesjonalnie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia , jesteśmy zadowoleni z usług zarówno jeśli chodzi o...
~Emila
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Polecam - profesjonalna firma wątek zamknięty Od dłuższego czasu szukałam rolet do nowego mieszkania. Natrafiłam na ofertę...
~Alicja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Zamawialam rolety dzien\noc u nas sie sprawdzaja:) Cena przystępna, obsluga...
~Kamila
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Zamówiłem jakiś czas temu rolety do całego mieszkania. Z jakości i ceny...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Rolety wątek zamknięty Polecam rolety tej firmy. Kupiłam rolety dzień - noc i pięknie się...
~Iwona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Nie polecam!!! wątek zamknięty Po co umieszczac w ofercie cos czego sie nie robi lub nie chce sie robic. Pan...
~Lolo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

adek - opinia wątek zamknięty Polecam pod kazdym wzgledem , bardzo mily pan od montazu ,punktualnosc,cena...
~adek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Mogę tylko polecić pod każdym względem wątek zamknięty Bezpośredni producent, atrakcyjne ceny, rzetelna i terminowa realizacja....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

REWELACJA - polecam wątek zamknięty Rolety prezentują się doskonale. Bardzo solidnie wykonane. Realizacja...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty I ja dołączyłem do grona zadowolonych klientów. Już od tygodnia wraz z żoną...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Zuza - opinia wątek zamknięty Zamówiłam żaluzje drewniane i rolety rzymskie. Świetna jakość materiałów i...
~Zuza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

TAK wątek zamknięty tak tak i jeszcze raz tak:) ładnie, szybko, estetycznie i profesjonalnie....
~natalia- zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

19

wątków

do góry