Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika&Krzysiek - opinia Gorąco, z całego serca polecamy tych Trzech Przystojnych Mężczyzn, którzy...
~Monika&Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Patrycja i Krzysztof - opinia wątek zamknięty To co chłopaki zrobili na naszym weselu przeszło nasze najśmielsze...
~Patrycja i Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Dagmara i Łukasz - opinia wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni tylko jak tu ująć w słowa, by wyrazić jak bardzo? Zabawa...
~Dagmara i Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Patrycja i Krystian - 7.09.2019r. - opinia wątek zamknięty Szukając oprawy muzycznej na nasze wesele mieliśmy spory dylemat, czy zgodnie...
~Patrycja i Krystian - 7.09.2019r
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Super Chłopaki, super zabawa, extra atmisfera!! wątek zamknięty Polecamy z całego serca, wiedzą jak rozbawić towarzystwo, dobierają muzykę do...
~Zadowolona Monika Szpakiewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Super ! wątek zamknięty Trio Perfecto to nasz weslenu strzał w dziesiątkę! Dziękujemy za niesamowitą...
~Aga nie Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

01.07.2017- Para Młoda wątek zamknięty Trio poznaliśmy na targach ślubnych, służyli radą, doradzali na co patrzeć...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Trójca Święta wątek zamknięty Chłopaki robią świetną robotę. Jeżeli wahasz się, czy ich wybrać to zaraz...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Gorąco polecamy! wątek zamknięty Trio znaleźliśmy na portalu trojmiasto i mieliśmy okazję ich poznać na...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Strzał w 10! wątek zamknięty Trio poznaliśmy na targach ślubnych w styczniu '16 i nie mieliśmy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

MEGA!!! wątek zamknięty Od 2 dni myślę jak to wszystko co się stało na naszym weselu obrać w słowa...
~Radosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Genialna obsluga wesela! Juz dawno sie tak nie wybawilam! Panowie czaruja...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Najlepsze TRIO świata :) wątek zamknięty Piotrek, Piotrek i Maciek są naprawdę PERFECTO :) Niesamowita energia,...
~Ola i Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

PERFECTO RAZY MILION! cz.1 wątek zamknięty UWAGA WPIS BĘDZIE DŁUGI :) ale zdecydowanie warto, a nawet trzeba przeczytać...
~Aneta :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Rewelacyjni!!! wątek zamknięty Bawiłam się przy tej Trójce chłopaków na weselu u znajomych, moja opinia w...
~B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Chłopaki dają czadu:) wątek zamknięty Miałam przyjemność wczoraj być gościem na weselu na którym gral zespół Trio...
~Pani K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Panowie spisali się na medal wątek zamknięty Wesele miałam w czerwcu, znaleźliśmy chłopaków przez internet, byli pierwsi z...
~Magda i Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

SUPER ZESPÓŁ wątek zamknięty Trio Perfecto grało u nas na weselu w ostatnią sobotę. Wrażenia naszych gości...
~Dorota i Paweł 11.07.2015
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry