Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Trójka

Deweloperzy

Gdynia, Waleriana Szefki 9N/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam. Opóźnienia, niska jakość, usterki. wątek zamknięty Tynk odpadający po zaledwie kilku miesiącach od zamieszkania, przeciekające...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

5 lat bez aktu notarialnego wątek zamknięty Developer nie wywiązuje się z umów. Realizuje tylko punkty wygodne dla...
~oszukany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Mieszkańcy ul. Myśliwskiej wątek zamknięty Ludzie nadal bez aktów choć zaplacili gotówką to paranoja !!!
~Andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

zadowolona wątek zamknięty na zamiejskiej wszystko w porządku, muszę powiedzieć że jestem miło...
~anetka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Odradzam wątek zamknięty Stanowczo odradzam, deweloper nieterminowy - 3 lata opóźnienia w przepisaniu...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

raczej warto wątek zamknięty bez ohów i ahów ale tak chyba jest wzędzie, a tutaj cena prezentowała się...
~kamyl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

dobrze z dużym plusem wątek zamknięty Jest to spoko developer. Pani, która odpowiadała na moje pytania i dalej...
~jannek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

cena do jakości dobra wątek zamknięty Posiadam mieszkanie na Myśliwskiej zakupione u tego developera, rozumiem że...
~maciek79
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Brak aktu notarialnego od ponad roku !!! wątek zamknięty Skandal, budynek przy Myśliwskiej nie ma odbiorów już od ponad roku ! Nie ma...
~AD
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

BŁĘNE OPINIE- TRÓJKA NIE JEST DEWELOPEREM. wątek zamknięty Proszę nie pisać bzdur , Przedsiębiorstwo Inwestycyjne "Trójka" Sp. z o.o....
~nieruchomości 3city
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

.. wątek zamknięty Podobna sytuacja jak u wszystkich na tym forum W skrócie - termin...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Nigdy nie kupujcie mieszkań od tego dewelopera! wątek zamknięty Opinie tą piszę aby ostrzec innych potencjalnych klientów tego nieuczciwego,...
~Leżuch
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2014

niskiej jakosci wykonianie mieszkań wątek zamknięty Mieszkania oferowane przez tą firme nie są ciekawą propozycją, na ul...
~Raban
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

ekomomiczna eksploatacja i ekstra produkt wątek zamknięty Kupiliśmy dwupoziomowe mieszkanie na Myśliwskich Tarasach I z tarasem -...
~grzegorz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2010

Brak słów wątek zamknięty Inwestycja na Zamiejskiej w Gdańsku niestety podobnie jak na Myśliwskiej w...
~Agga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

...deweloper wątek zamknięty Nie kupujcie nic od Trójki. Kupiłem mieszkanie na Zamiejskiej, miałem mieć...
~K
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

NIE KUPUJCIE!!!!!! wątek zamknięty kupiłem mieszkanie, oddanie miało być w marcu, później czerwcu, później...
~Zamiejska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

koszmar deweloper wątek zamknięty Szanowni Państwo, chciałabym poinfomować, że jeżeli ktoś kupi mieszaknie od...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

kolejne 'wybryki' dewelopera wątek zamknięty Ciąg dalszy. Po tych wszsytkich walkach teraz przyszła pora na podpisanie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

mysliwsie tarasy wątek zamknięty Budowa koszmar. gdzie w XXIw budowa trwa 3lata. mieszkanie odebralam w lipcu...
~prawie mieszkaniec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

20

wątków

do góry