Widok

Trojmiasto to dno - ogłoszenia zaspamowane przez Homebroker i Sensus

Czy wy też macie takie doświadczenie z listą ogłoszeń na trojmiasto.pl, że jak szuka się jakiegoś mieszkania, to od góry do dołu lecą ogłoszenia homebroker lub podobnych pośredników? W dodatku są to ogłoszenia dotyczące tego samego mieszkania, tak jakby firma robiła sobie spam-reklamę. Nie da się przeglądać ogłoszeń. Na dodatek są to oszuści, bo jak wybieram opcję "rynek wtórny", to mi lecą mieszkania od dewelopera proponowane przez tych pośredników.

Ja coraz częściej korzystam z otodom.pl bo widzę, że tu na trojmiasto.pl się nie da nic sensownie przejrzeć.

Zresztą zobaczcie sami - przykład, mieszkania na Łostowicach: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-rynek-wtorny/e1i,63,wi,100,o2,0.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie tak nie jest :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na otodom.pl jest dużo bardziej normalnie niż na trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bez powodu - skutecznie pozbywają się klientów (i prywatnych i biur).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się powtarzają te same ogłoszenie biur to bez litości - zgłaszać moderatorowi (opcja prawa strona) jako ofertę wielokrotnie wprowadzoną.
Tak samo zgłaszać oferty pośredników wprowadzone w kategorii prywatne - tu dominuje HB.

Z moich obserwacji - portal reaguje na zgłoszenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

g..wno a nie pomaga, oni to mają w głębokim poważaniu, bo im więcej spamu, to tym więcej ruchu na stronie

trojmiasto.pl nie szanuje swoich użytkowników i tyle w temacie, mają gdzieś rzetelność

sprawdziłem to, po moim zgłoszeniu konkretnych ogłoszeń, te wisiały dalej

poza tym nie mam czasu siedzieć i wykonywać roboty za nich, klikać serię 20 ogłoszeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

iiiiiiiiiiiiiii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yyyyyyyyyyyyyyyy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, pod tym linkiem widzę powtarzające się identyczne ogłoszenia
od góry do dołu jednego pośrednika, dotyczące tego samego mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

życie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie tak nei jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

do góry