Trójmiejskie Centrum Osteopatii

Rehabilitacja

Gdańsk, Henryka Sienkiewicza 5A/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Agnieszka Fizykoterapeutka wątek zamknięty Polecam Fizykoterapeutkę Panią Agnieszkę, weszłam do niej kulejąc a wychodząc...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Mam dość poważne problemy z kręgosłupem i dopiero pani Agnieszce udało się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Super wątek zamknięty Trudno mi ocenić wyposażenie gabinetu, bo nie jestem specjalistą, ale jest...
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka pomogła mi pozbyć się uciążliwych bólów kręgosłupa szyjnego.MA...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

polecam serdecznie !!! wątek zamknięty Do Pani Agnieszki przyszłam z polecenia, ponieważ miałam poważny problem z...
~Dorota Radlińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

Seredcznie polecam!! wątek zamknięty Dzięki rehabilitacji u Pani Agnieszki zapomniałam co to uciążliwe bóle...
~ania_wis
-

dodano: 30 września 2010

bogini! wątek zamknięty Boska Pani Agnieszka prowadzi mnie jak typowy specjalista. Fachowe porady i...
~Michał
-

dodano: 15 września 2010

Cudowne ręce Pani Agnieszki! wątek zamknięty Pani Agnieszka jest cudotwórcą. Miałam nieustanny ból pleców. Po kilku...
~Anna
-

dodano: 16 sierpnia 2010

Pani Agnieszka pracowała nad moim przypadkiem wątek zamknięty (dość skomplikowana operacja barku) przez prawie pół roku i dała się poznać w...
~Krzysztof Brychczyński
-

dodano: 10 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry