Widok

Trudności z oddychaniem po cc

Witam !
Jestem 3 miesiące po cc od porodu ciężko oddycham ciężko mi wziąść normalny odech musze na sile brać mocny za każdym boli mnie od tego klatka i do tego kregosłup. Przed chwila wyszłam z małym na spacer 5 min później wrocilam bo wdechu nie moglam wziąść i mam tak od porodu. Co roku może bycoś? Kiedy mu przedzie ? Do lekarza idę w przyszłym tyg.proszę o odpowiedzi możenił któraś tez tak miała??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź na SOR. Jeśli masz tak od porodu to może być to poważna sprawa np. zatorowosc plucna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, nie zwlekaj tylko na Sor, nie do lekarza. Tam Ci zrobią od razu wszystkie badania. Pomysł co będzie, jak padniesz na spacerze z dzieckiem, ludzie nie są tak skorzy do pomocy. Idź mów, ze karmisz maleńkie dziecko, może będzie szybciej. Jak moja córcia miała miesiąc to ze skręcona nogą pojechałam na zaspę, tam mnie wzięli od razu (karmiłam piersią i musiałam tam pojechać z dzieckiem). Dowiedz się, czy tam w ogóle jeszcze przyjmują. W wojewódzkim pewnie dłużej poczekasz, najlepiej idź Ok południa, tylko nie lekceważ tego!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na sor chodzi się z nagłymi przypadkami, a nie takimi od 3 m- cy! Sor to nie przychodnia, by tam ze wszystkim latać. Jak nie nagłe zdarzenie to i tak odeślą. I dobrze, bo większość traktuje to jak przychodnię. I siedzą potem tłumy i narzekają, że muszą czekać. Na własne życzenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry