Widok

Trwały dobry męski zapach

Potrzebuję zapachu z mocną projekcią na lato/ wiosne? Mocnego, ale żeby nie zatykał intensywnością. A więc mocny, ale ładny i zapadający do głowy. Ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze świeżych: Cool water Davidoffa
Signature również są ok
niezły jest też czarny Boss
Sam ostatnio używam perfum z feromonami love desire i również zauwazyłem,że podoba sie innym. kupiłem z ciekawości. Nie były drogie a sa całkiem całkiem.
Co do tego czy wybrać edt czy edp to zależy. Czasami zdarza się,że edt jest lepsze niż edp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorzucę jeszcze od siebie kilka ciekawych zapachów które wg mnie warto posiadać.

1. Kenzo - jest kilka zapachów mi się podoba leau par kenzo pour homme.
2. Amouage - Myths Man
3. Chanel - Bleu de Chanel - jak ktoś ma trochę więcej $ to będzie zadowolony
4. Love&Desire - zarówno normalny jak i premium. Premium jest droższy, dlatego na początku polecam ten normal. Zapach - wg mnie nieziemski. Stosunek ceny do jakości, porojekcji długości unoszenia się na skórze jest na jak najlepszym poziomie. Poza tym ponoć zawierają feromony - to też wg mnie poważny atut i niemal lep na dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Photo - Karl Lagerfeld
Encre Noire - Lalique
Intenso - Ermenegildo Zegna
Pi - Givenchy
Fahrenheit - Dior
Allure Homme Sport - Chanel
1881 - Nino Cerutti

Tych ostatnio używam, najczęściej pozycję: drugą, trzecią i ostatnią.
Są bardzo trwałe.
Zapomniałbym o Agua di Gio - Armani.
Z zestawem w sztyfcie. najpierw stosuję sztyft, jako podkład, potem atomizer.
Nie wsiąka tak w skórę i długo utrzymuje się zapach. Stary myk, polecam Exclamation

O zapachach mógłbym pisać i pisać, chętnie doradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecisz bardziej photo od Lagerfelda czy może Pi od Givenchy? Mam Kenzo - świetny zapach.
Love Desire - też mi się skończył niedawno i czekam na jakąś promocję - też genialny zapach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Photo, jest pierońsko trwały.
Jest jeszcze Classic od Lagerfelda, bardzo intensywny i podobny do Opium od Y. S.Laurenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love Desire - fajny, trwały zapach o nietuzinkowej nucie. Powiedziałbym, że intrygujący. Z tych które generują pozytywne emocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko kuros :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to banalne, ale dzięki perfumom Paco Rabanne 1 Million mam +1000000 do pewności siebie, kobietom się podoba, więc polecam. Ja zawsze kupuję tutaj: https://makeup.pl/product/3608/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

do góry