Widok

Trzy Żagle

Trzy Żagle Zaspa Temat dostępny też na forum:
Trzy Żagle to zespół trzech osiemnastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, które powstają na Zaspie przy ulicy Olsztyńskiej. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość Parku Nadmorskiego, deptaku prowadzący do molo w Brzeźnie oraz licznych ścieżek rowerowych.

Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z lokali handlowych (w tym także market spożywczy), które powstaną w Trzech Żaglach. Windy ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

A jaka tam była linia zabudowy ? Przecież w poblizu nie stoją żadne budynki !!!

Żel ???
popieram tę opinię 88 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie stać cię, kup w falowcu
popieram tę opinię 88 nie zgadzam się z tą opinią 2

1000 sąsiadów to masz w falowcu, tutaj w klatce jest 79 mieszkań i normalni mieszkańcy a nie patologia, co tydzień znajduję w skrzynce karteczkę z napisem "Kupię mieszkanie w tym budynku za gotówkę"...
popieram tę opinię 80 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim budynku reklam nie wolno wrzucać do skrzynek pocztowych . Ochrona wywiązuje się że swoich obowiązków należycie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 82

Nie ma się czym chwalić, ... po dłuższej nieobecności właściciela skrzynka jest pełna, a to znak dla złodzieja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 82

Reklama dźwignią handlu, ulotki reklamowe potrafią irytować gdy pojawiają się w nadmiarze, jednak czasem można się dowiedzieć o nowo otwartej pizzeri lub o atrakcyjnej ofercie telewizji kablowej, nie wiem czy zabranianie wrzucania reklam do skrzynek to dobry i uzasadniony pomysł... Po za tym część ludzi dorabia w ten sposób do pensji, czyli jest to raczej legalne, ktoś te ulotki drukuje, kto inny dowozi...
popieram tę opinię 80 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na ulotki jest miejsce w recepcji. Kto chce, może sobie wziąć ulotkę z recepcji do mieszkania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 82

Po przemianowaniu ulicy Dąbrowszczaków na Lecha Kaczyńskiego działką Hossy zainteresowała się spółka Srebrna, ubiegają się właśnie o pozwolenie na budowę dwóch bliźniaczych wież, nazwa robocza inwestycji brzmi Duck Towers
popieram tę opinię 82 nie zgadzam się z tą opinią 0

Recepcję to masz w hotelu, w apartamentowcu jest lobby i konsjerż lub ochroniarz...
Taką mam koncepcję.
Weź receptę.
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim apartamentowcu jest recepcja. Dodam, że na parterze jest również apteka i w niej przyjmują recepty. Jeżeli chodzi o lobby, to podobno mieszka u nas też taki, co to "kręci się po korytarzach sejmowych", ale jak ma na imię, to nie wiem ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 76