Widok

Tu pedofil, tam pedofil...

Typowe zabiegi propagandowe wiążą się najczęściej z wyrywaniem rzeczy z kontekstu, co pozwala na dowolne ustawienie kwestii tak by udowodnić z góry założoną kwestię. W mediach szaleje burza wywołana kolejnymi skandalami wywołanymi przez duchownych, którym zarzuca się pedofilię. I popatrzcie kto to zarzuca duchownym katolickim, że korzystają z wolnośći seksualnej, takiej do jakiej nawołuje każdy szanujący się demoliberał. "Kochajmy się, w każdej dowolnej konfiguracji." Ta skłonność do wykluczania duchownych katolickich z dostępu do wolności wydaje się zastanawiająca i wskazuje na drugie dno.

Tak jak w demokracji liberalnej wcale nie chodzi o demokrację, tak też nie chodzi w niej o realną wolność, bo wolność żeby się mogła realizować ( od realnie), musi występować w pakiecie z pozostałymi relacjami tworzącymi realną a nie propagandową przestrzeń społeczną ( prawda,miłość, wolność), a te z pakietu zostały wykluczone.

Tak też walka z pedofilią, jest, jak już wcześniej pisałem, zasłoną dymną, służąćą do przesłaniania faktu, że wiekszość aktów pedofilii, popełniają homoseksualiści, których propaganda demoliberalna tak hołubi. A przy okazji jest to wygodna pałka do walenia w katolików.

Tu pedofil, tam pedofil, a gdzie się podzieli homoseksualiści ?
I im się wydaje, że ktoś się na to da nabrać.

https://www.salon24.pl/u/zetjot/894299,kosciol-a-seksualizacja-i-pedofilia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Łowco,
A wiesz, co to jest celibat?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ku**a mać.

nie powiem co mnie strzela jak widzę "pedofil" i "homoseksualizm" w jednym zdaniu. ehh

księża mają celibat, co jest według mnie jednym z najgłupszych zakazów jakie kiedykolwiek powstały ale ok... mają. nie muszę przypominać chyba, że według piramidy potrzeb Maslowa seks jest u samej podstawy zaraz obok oddychania, pożywienia,snu oraz wydalania. i według mnie tak, jak brak snu powoduje zaburzenia umysłowe, tak brak seksu również (tu aż się prosi o żart w stylu "spójrzmy na najbliższy przykład- łowca" :D ) z czego bierze się pedofilia w kościele? a no mali ministranci to bardzo łatwy cel, oddani, posłuszni, zależy im na jak największym zadowoleniu księdza, podatni na manipulację a, że w większości ministrantami są chłopcy, to oni padają ofiarami pedofilii. i jest to obrzydliwe i absolutnie nie do pomyślenia, tym bardziej w kontekście osoby duchownej.
celibat powinien zostać zniesiony, bez dwóch zdań.
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciacho

Przepraszam bardzo, że muszę Ci wytknąć przedpotopowe podejście do konstrukcji ludzkiej natury, ale tak już jest, gdy słyszę o teoriach Maslowa. Świat nauki jest obecnie w całkiem innej galaktyce.

A co do medialnej propagandy, to warto przeczytać następujące opracowania:

https://violatiolex.wordpress.com/2016/09/26/przestepczosc-seksualna-statystyka-v-przekaz-medialny/
https://emocje.pro/wykorzystywanie-seksualne-dzieci-fakty-liczby/
http://prawy.pl/74043-komu-na-reke-jest-robienie-z-ksiezy-pedofilow/

Medialne doniesienia na temat pedofilii w Kościele, to decoy'e wypuszczane dla odwrócenia uwagi opinii publicznej. Wszelkie dane pokazujążę problem w KK jest marginalny i wiąże się z lobby homoseksualnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ciach, masz 100 procent racj. Dyskusja z tym starym komuchem ma sens zerwy. Ten frustrat zyje tylku tutaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Wszelkie dane pokazujążę problem w KK jest marginalny i wiąże się z lobby homoseksualny"

Podasz źródło tych "wszelkich danych" czy jak zwykle poprzesz swoją wypowiedź bredniami, które publikujesz na salonie24?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu jest dość wiarygodny przegląd problematyki:

https://violatiolex.wordpress.com/2016/09/26/przestepczosc-seksualna-statystyka-v-przekaz-medialny/
https://emocje.pro/wykorzystywanie-seksualne-dzieci-fakty-liczby/
http://prawy.pl/74043-komu-na-reke-jest-robienie-z-ksiezy-pedofilow/
https://www.gosc.pl/doc/1539006.Pedofile-Ilu-wsrod-nich-to-geje-a-ilu-to-ksieza
http://stoppedofilii.pl/2018/08/07/homoseksualizm-a-pedofilia-zobacz-rzetelne-informacje/

Ja w swoich tekstach wychodzę od logiki systemowej i nie zawracam sobie głowy szczegółowymi danymi, bo w moim ujęciu występuje wyraźny kierunek zależności. Liczba przestępstw zależy od systemu społecznego i stopnia jego liberaizacji. Przestępcy potrafią kalkulować, co wiem z praktyki, i wyczuwają doskonale na ile elastyczny jest system. Widać to w Ameryce, gdzie liczba osadzonych wynosi kilka milionów, proporcjonalnie znacznie więcej niż w bardziej rygorystycznych systemach europejskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No nie wiem. Jakoś tego nie widzę. Nie wyobrażam sobie, żeby heteroseksualny mężczyzna z braku seksu zainteresował się nieletnim chłopcem. Jest to temat dość obrzydliwy i trochę ciężko pisać. Różne patologie zdarzają się w subkulturach więziennych, ale to inna sytuacja. Jakby to powiedzieć.? Jak czasem jadę do Kościerzyny to ze 2-3 panie lekkich obyczajów mijam przy leśnych parkingach, więc co za problem tak teoretycznie?
Celibat nie wynika wprost z Biblii, ale jest praktyką wnikającą z tradycji. A ta jest nawet starsza niż Biblia, której kanon kształtowany był na kolejnych soborach. Jakby to znieśli, to pewnie nie lamentowałbym nad końcem Kościoła, ale to na pewno nie jest takie proste. Bo wraz ze zniesieniem celibatu pojawiłoby się bardzo szerokie spektrum nowych problemów. Rozbite małżeństwa księży, przemoc w rodzinie, zbuntowane dzieci sięgające po dragi - wszystko co dotyczy rodzin dotyczyłoby też księży. I jak by to było? Ksiądz po rozwodzie cywilnym żyjący w konkubinacie, którego syn popełniłby przykładowo samobójstwo czytający Ewangelię o nierozerwalności małżeństwa? Statystycznie taka i inne sytuacje musiałyby mieć miejsce. To nie jest tak, że wystarczy machnąć magiczną różdżką i powiedzieć hokus pokus, celibat jest passe i wszystkie problemy znikają.
Co do kreowania dyskursu publicznego to na władzę nic nie poradzę. Też ubolewam i bardzo się dziwię, ze np. pizza gate została zamieciona pod dywan i wyciszona. Kojarzy ktoś pizza gate? To dotyczyło otoczenia Clintonów i całej światowej elity. I co? I nic. Hillaria o mały włos prezydentem przecież nie została. Nie ukrywam, że z tego i kilku innych powodów sto razy bardziej wolę tego dziwkarza ze śmieszną zaczeską. Przynajmniej chłop z krwi i kości. Choć jak go odwołają, to płakał nie będę. Nie mój cyrk, nie moje małpy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A tak swoja droga ktos musial niezle łowce w dziecinstwie szarpac w dziecinstwie latami skoro teraz ma tak zryty beret.
Pytanie tylko kto - tata, stryjek czy moze ksiadz? Łowca moze ty ministrantem byles?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja widzę. Niedowierzającym, w tym Ptaszysku ;), polecam choćby 'Pięć lat kacetu' Grzesiuka. Kwestia odchylenia w stronę homoseksualizmu w warunkach przymusowego celibatu, braku możliwości nawiązania naturalnych dla hetero relacji nie była rzadkością. Dodajmy do tego ekstremalne życie na krawędzi systematycznego odczłowieczenia - szukało się wtedy choćby namiastki bliskości, oddechu - stąd częste nawiązywanie relacji w obrębie własnej płci mężczyzn żonatych, dzieciatych, itd, którzy po wojnie jak gdyby nigdy nic wracali do swoich rodzin, środowisk jako heteroseksualni mężczyźni, pomijając wstydliwym milczeniem owe 'epizody' i/lub wypierając je z pamięci. Zjawisko dotyczyło też kobiet, żeby nie było.
Kler jest w podobnej sytuacji - pewnego wyobcowania i przymusu nienaturalnego dla gatunku, na słusznie zwraca uwagę Ciacho. Korzysta przy tym z łatwiej dostępnego łupu (ministranci), bezgranicznego i zaślepionego często zaufania wielu owieczek (w tym mechanizmu zbiorowego wyparcia i relatywizowania sytuacji), poufności, narzucanej pozycji siły itd.
Znam księdza z kochankami i dzieckiem (dorosłego już teraz faceta, do którego się nie przyznaje oczywiście), który miewał lepkie łapki do chłopców, co wyszło po latach. Znałam też heteroseksualne zakonnice z dziwnymi ciągotami w stosunku do nastoletnich uczennic. Nie są to przypadki odosobnione.
Również dlatego bardziej w tej materii dowierzam fachowcom pokroju Lwa Starowicza niż zamatrixowanemu we własnych absurdach łowcy.
Miłego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałem. Wszystkie 3 części. To jest super literatura. O tym, że w rzeczywistości więziennej się różne rzeczy zdarzają to wspomniałem właśnie. Nie wiem na ile to jest reprezentatywny świat. Zasygnalizowałem też na szybko, jakie widzę potencjalne zagrożenia wynikające ze zniesienia celibatu. Widzę ich trochę więcej, co nie znaczy że zupełnie żadnych pozytywów nie dostrzegam.
A tak poza tym to... Ludziska kochane, wyciąganie wtyczek z tyłu waszych głów nie jest moją życiową misją. Taka operacja wcale nie przekłada się na wzrost czegoś, co można nazwać szczęściem czy zadowoleniem z życia. Bo ignorancja jest błogosławieństwem. A świat obdarty że złudzeń okazuje się tak dziwny i potworny, że jak ktoś ma choćby śladową wrażliwość, to naraża się na wpadnięcie w jakiś obłęd albo coś gorszego jeszcze.
Naprawdę chcecie się zajmować seksualnym wykorzystywaniem dzieci? Przecież ator ze 2 lata temu nagrał o tym vloga. Jak mu nie wierzycie, to rozwińcie opis filmu i zacznijcie klikać w źródłowe linki. Albo lepiej nie zaczynajcie, bo historię przeglądarki zafajdacie sobie tak, że w razie "W" nie wyplączecie się z tego.
A księża to tam... Jeśli nawiązali żywą i prawdziwą relację z Jezusem, to się o nich nie martwię. Jeśli nie, to i tak udzielane przez nich sakramenty są ważne. Bo to nie jest wina wiernych, że coś podłego po godzinach robią. Tak to działa, więc jak ktoś się czuje członkiem Kościoła to nie polecam ewakuacji. Spokojnie. "Bramy piekielne go nie przemogą". To jest taka gwarancja od Jezusa. Wieczysta myślę sobie

https://youtu.be/R9kdGxb519Q
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Squirrelka

"braku możliwości nawiązania naturalnych dla hetero relacji "

No i to jest ta perełka, perełka przedpotopowiego widzenia ludzkiej natury. Droga Pani, proszę sobie wziąć młotek, owinąć kocykiem i wbijać co następuje do głowy. Wprawdzie o tym już pisałem, ale widać, że squirrelka nie przyswaja, więc młotek jest wskazany.

Człowiek ma naturę dwoistą, ale te dwa aspekty wcale nie są równważne. Jest biologiczną jednostką, więc ta biologiczna jednostka jest hardwarem. Ale na nic ten harware, jeśli nie zainstalujemy na nim software.

Hallo, Squirrelak, dotarło z tym hardwarem i softwarem. Ale to jeszcze nie koniec, hardware wcale nie ma równej wagi z softwarem. Software to jest wpływ relacji zewnętrznych - takich jak relacje językowe niemowlaka z matką. Jak to się dziejeże dziecko nie rozumiejące niczego w parę mesięcy opanowuje język. Przecież język nie wyrasta z tkanki jak ten fizyczny ozorek. Język i inne lelemnty kultury ludzkiej pochodzą z zewnątrz.

No i to jest właśnie to o czym nie wie Squirrelka. NIe ma żadnych automatycznych, naturalnych popędów, włącznie z seksualnym, no może z wyjątkiem głodu. Wszystkie cechy człowieka pochodzą z zewnątrz, bo taki kurs przyjęła ewolucja człowieka żyjącego w dużych grupach zmuszonego do nawiązywania skomplikowanych relacji w tej grupie, co doprowadziło do rozwoju mózgu i rozwoju wymuszonych umiejętności.

Hiperseksualizacja, którą obserwujemy w systemie demoliberalnym, która prowadzi do zachowań pedofilnych ma podłoże wprawdzie biologiczne, ale podłoże, jak to podłoże, jest czynnikiem biernym, więc wywodzi się nie z wnętrza człowieka lecz z zewnątrz, z marketingu, reklamy i promocji seksu w popkulturze. I to wpływy tych kulturowych czynników uruchamiają ekspresję poszczególnych genów.

Jesteś, Squirrelko, w kwestii intelektualnego zrozumienia natury ludzkiej, przedpotopowym dinozaurem, co właśnie udało mi się udowodnić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

>Jesteś, Squirrelko, ....., przedpotopowym dinozaurem, co właśnie udało mi się udowodnić.

Manson, miałeś rację.
Gołąbek powywracał figury, nasr*ł na szachownicę i ogłosił zwycięstwo.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

tobie mlotek juz nie pomoze
zardzewialt gwozdziu
cale szczescie pokolenie slepych zardzewialych obroncow dewiantow
powoli odchodzi w zaswiaty

ile ci jeszcze zostalo zeby zobaczyc
z perspektywy przedsionka Piotrowego
ze wspierasz dewiantow?
rok. dwa.. kilka lat
?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak facio, który nie rozumie dynamiki procesów politycznych, które można obserwować na gorąco,miałby zrozumieć długotrwałe, niedotykalne procesy ewolucyjne, które doprowadziły do takich efektów historycznych ? No jak ? Dla takiego to bajka o żelaznym wilku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Każdy ma takich" fanów" na jakich sobie zapracowal.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak odrazżającym moralnie trzeba być człowiekiem żeby usprawiedliwiać pedofilia wśród księży?
Ten facet przekroczył wszelkie możliwe granice.
Cišnie się na usta, ze nie każdego dotyczy człowieczeństwo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zauważyłem, aby ktokolwiek w tym wątku usprawiedliwiał pedofilię.
Zastanawia mnie natomiast unijna moralność, wynosząca udokumentowanego pedofila na eksponowanego unijnego dygnitarza a jednocześnie tak bardzo wytykająca palcem przypadki pedofilii wśród kleru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Unijna moralność ?

To gatunek wymarły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Izwinitie, kawyczek ja zabył
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ma piernik do wiatraka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mlody zapracowany wikary z ...
nagrywal roznierajace sie dzieci w przymierzalniach
ukryta na czubku buta kamera
przylapany w Chorwackiej galerii
pomazaniec bozy
przebywal tam wraz z innymi pomazancami! na urlopie!
tlumaczyl swoje zachowanie

"stresujaca praca"!

zapewne jest to kolejna wymyślna prowokacja! policji

i mediów

w stosunku do przepracowanych
bogu i spoleczenstwu oddanych pedofili

jak tak mozna?

ksiadz wszak ma tez prawo do rozrywki
w czasie tak zasłuzonego urlopu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale co się stało? Nie było przecież żadnej afery, która uzasadniałaby takie grzanie tematu. W Pensylwanii była, lecz nie u nas. Natężenie tych patologii jest stałe od lat. Myślę, że nawet maleje. Pamiętam, ze regularnie przed Wielkim Czwartkiem czyli świętem księży takie lub inne skandale były wyciągane. A zresztą, nie chce mi się. Kazdy se wnioski wyciągnie jakie chce. Nie wiem na ile to wszystko trafia do ludzi. Była jakaś akcja żeby buty dziecięce wieszać przed kościołami. Byłem w tę niedzielę u Franciszkanów w Gdyni wieczorem. Wisiały jedne trampki, tak na oko rozmiar 44. Jakaś brygada młodzieżowa widocznie zaciągnęła młodzieżową wartę i tymi trampkami powiedziała głośne społeczne "nie" skrytym dzieciożercom.

https://youtu.be/Mo4WStjDUcY?t=54
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

masz racje
kiedy jest chory 1 czlowiek to mie ma co sobie zawracac glowy
kiedy choruje stu to juz niepokojace
wszak jak sto osob cierpi to juz jest

stukrotne cierpienie
to jak 1 zl i stówa ukradziona przez złodzieja

ale juz milion robi wraźenie

i moźna to nazwać epidemia
w skali globalnej pandemią

wow..i wtedy warto grzać temat
i robić aferę

jakie słuźby wtedy wkraczaja?
i co robią?

oj biedni byliby księźa
gdyby tak odpowiednie słuźby bezwzglednie robiłyby deratyzacje skalpelem

ino poły sukni fruwałyby
...

się rozmaźyłam
....
reaguj na zło tylko wtedy kiedy potopem sunie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kufa..
miałam na myśli "smaźenie"w kotłach
i mię się "rozmarzenie"poj...
pokicćkało

kurna najpierwsze "nie przeklinaj"
dalej jest "nie zabijaj"
a "dzieci nie krzywdz"
nie zapisano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven
Ludzie, generalnie, padli ofiarą wirtualnej medialnej rzeczywistości wzmacnianej przez internet, co owocuje swoistą bieżączką emocjonalno-medialną. Bawi mnie np. powszechne doradzanie rządowi żeby robił to lub tamto. Na takie doradztwo mam jedną receptę - zanim zaczniesz doradzać PMM, przetestuj koncepcję doradztwa w domu, doradzając żonie przy gotowaniu lub zmywaniu. Nietrudno przewidzieć czym taka nadgorliwość mogłaby się skończyć. Talerze poszłyby w ruch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kto padł ofiarą
znaczy sie kto był juz ofiarą i do tego wpadł w wirtualny wir

widać po ilości wklepanych wątków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten ich PMM miał ciekawych doradców w temacie kłamania. Jerzy Urban mógł by się od niego uczyć. Kłamca, kłamca, po trzykroć kłamca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadne trzykrotnie czy dziesięciokrotne zaklęcia nie zmienią rzeczywistości, tej szczęślwie minionej ani tej obecnej. Koniec z dziadostwem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

".."koniec z dziadostwem"
a wiec żegnaj "łowco absurdów"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciacho, zacznę od odniesienia się do wstępu Twojej wypowiedzi, drobnym ostrzeżeniem:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/poznan-straz-miejska-przeslucha-mezczyzne-ktory-przeklinal-w-internecie/czckf77

>nie powiem co mnie strzela jak widzę "pedofil" i "homoseksualizm" w jednym zdaniu. ehh

Mówienie, że pedofile są homoseksualni praktycznie sprowadza się do definicji homoseksualizmu.
Definicja jest bowiem podstawą do robienia badań określających ilu jest homoseksualistów w społeczeństwie.
Istnieją badania wg których jest to od 0,5% do 100%, choć zwykle mówi się o 1 do 40% (w tym drugim akt homoseksualny, np całowanie się z osobą tej samej płci czyni człowieka homoseksualistą)
Intrygujące jest jednak to, że badania sprawdzające ilość heteroseksualistów mówią, że jest ich 97% (a są jeszcze biseksualiści, transeksualiści i inni)
Trudno powiedzieć, ile jest pedofilów (nie wszyscy są na liście, nie wszyscy są złapani, nie wszyscy są czynni), szacunkowo 5%.
Według nowych badań odsetek pedofilów kierujących swoje zainteresowania na własną płeć stanowi do 40%

Czyli w Polsce:
38 mln
1,9 mln pedofilów, z czego 760.000 jest homo.
10% homo to 3,8 mln, 3% homo - 1,14 mln Homo, 1% homo to 380.000
I teraz wszystko zależy jaką definicję homoseksualizmu przyjmiesz... czyli ilu wg Ciebie ich jest w społeczeństwie. Potem tylko obliczasz jaki procent w danej orientacji stanowią pedofile

Gdy jednak spojrzysz od drugiej strony, np ilu homoseksualistów było molestowanych seksualnie (czyli byli ofiarami pedofilii), to zwykle badania mówią o 90%.
Gdy zaś przyjrzysz się działaniu lobby LGBTQ na rzecz zmian w postrzeganiu pedofilii, to wnioski są proste.
Im więcej pedofilów, tym więcej homoseksualistów, a to powiększa ich rynek matrymonialny, zatem jest to dużo bardziej korzystne niż walka o małżeństwa jednopłciowe i te inne, głośniej głoszone sprawy.

Dla mnie fascynującym wyznacznikiem działań tych środowisk od lat jest wikipedia. Strony dotyczące tych tematów (homoseksualizm, pedofilia) zmieniają się kilka razy w roku. To lepsze niż czytanie niusów. Dostajesz indoktrynację w pigułce, oczywiście okraszoną "badaniami" oraz opiniami odpowiednich nazwisk i instytucji.

Co do celibatu księży to się zgadzam. I jest to powód przez który ten zawód to bezpieczna przystań dla homoseksualistów, pedofilów i innych odmieńców, bo jak wszyscy wokół widzą, że chłopak się nie garnie do ożenku, a nawet za dziewczynami się specjalnie nie ogląda, to zaraz rodzina myśli "to może by go na księdza wysłać?", Tak było, jest i będzie;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam te posty i widzę jedna wielką czarną dziurę w waszych głowach.
Łączenie pedofilii z homoseksualizmem ma taki sam sens jak jej łączenie z heteroseksualizmem
To jest poziom guseł ludowych typu : Religijni żyją dłużej.

Pedofilia to zbrodnia, a homo/hetero seksualizm to indywidualna cecha człowieka.
Proponuję zrobić równie mądre „badania” dla pedofili o niebieskich/piwnych oczach pedofili prawo/leworęcznych oraz pedofili wśród blondynów i brunetow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak wielka czarna dziure trzeba miec ,zeby homoseksualizm uwazac
za cos normalnego ,ujmujac to jako ceche?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..a co dokladnie z tymi chromosomami sie stało--moze dokładniej ta teoria
przyjazn skazana jest na homoseksualizm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka teorie dopasowac do ksiezy?
proponuje--zaburzenia hormonalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakazać sprzedaży serka homogenizowanego ! Ona zaburza gospodarkę hormonalną !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdzam, czy w ogóle moge pisać. Wywala mi niedozoloną treść, zawziąłem się i po kolei kasowałem każde zdanie, żeby namierzyć niedozwolone słowo. Nic to nie dało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zresztą. Trochę techniki oraz sprytu i każdy automat można obejść. Administracja może sobie teraz rozmyślać, które z moich słów było bulwersujące i niedozwolone :) To miniaturka jest, tak żeby nie zaśmiecać. Otwiera się po kliknięciu.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez nie dziwi
tu wielokrotnie dochodzi do wyrzycania i blokowania w sytuacjach ,gdy nie uzyjesz zadnych wulagaryzmow,ani nikogo nie obrazasz, ani nie antysemityzujesz,.. ani ani
tak po prostu ktos zgłasza

i wycinka jest bez sprawdzania tekstu
pierwszy raz tak masz?..to witamy w klubie:)
---------
odnosnie tresci
czy fakt zaistnienia tego w przeszłosci oznacza cos na podobienstwo musztardy po obiedzie?
czy dochodzi zawsze do wyroku i skazania?
i czemu wciaz te pokretne tłumaczenia zupelnie z innej parafii
typu
/ miały kleczec w kosciele zamiast edukacji/?

to tak samo jak kreskowka do pornografii
i co ma przebieranie sie kilka razy dziennie do robienia zdejc nagim dzieciom w przymierzalni?

takim trybem idac to mozna obronic kazda wine,
kazde morderstwo, kazda dewiacje i wynaturzenie
na siłe mozna wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie. Tylko chciałem zwrócić uwagę na to, że zebrania kolegiów redakcyjnych wyglądają teraz tak: koleżanki i koledzy, odłóżcie wszystkie swoje sprawy i znajdźcie coś na księży. Może być sprzed kilku lat.
Zresztą w mediach sprzyjających PiSowi kilka miesięcy temu zastosowany był wyraźnie podobny manewr. Tylko tu zamiast słowa "księży" należy wstawić słowo "sędziów".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

rozumiem o co ci chodzi
jest taki skecz nt kabaretu mlodych panow

ale to jest takze pokretne tłumaczenie
wierzysz w to ,ze wszyscy dziennikarze tak działaja
i tylko wobec koscioła
wierzysz w to,ze kosciol ma problem z nagonka,ze szkalowaniem

oczywiscie ,ze masz w to wierzyc
oni tak własnie chca
przeciez mozna manipulowac czyms co jest nagannym zjawiskiem
i w druga strone
tym samym narzedziem

pomijacie tez jedna rzecz,wazna
dlaczego Kowalski pedofil nie ma tekiego medialnego rozgłosu
bo najczesciej ten Kowalski nie ogłasza sie byc sanktuarium dobroci, ochrony,opieki moralnosci ,nieskazitelnosci itd

czym według prawdziwej moralnosci,etyki czy Prawdy
powinien byc ten koscioł?kim powinni byc ksieza?
jaki powinien byc lekarz?
jaki powinien byc sedzia?

nastepna rzecz---to jest instytucja i grupa (dla bardziej swiadomych -mafia)
ktora do tej pory rabiła i robi nadal wiele złych rzeczy bezkarnie

wezmy tego dewianta wikarego z kamerka na butach

on sie tłumaczy

ze miała stresuajca prace!

w ustach kazdego dewianta jest to szczyt bezczelnosci
i poczucie bezkarnosci
poczucie ,ze własciwie to nic takiego złego
a ta grupa szczegolnie z tego korzysta

a politycy i kosciol to jedno i to samo
kosciol rzadzi wraz z politykami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Charakterystyczne dla środowisk prawackich jest to, ze nie odnoszą się do meritum, tylko zgodnie z wdrukowaną w mózg doktryną wszędzie doszukują się spisku.
Pytanie : dlaczego na świat wyszły afery pedofilskie wtedy gdy pojawił się film Kler ?
A jakie to ma znaczenie ?
Czy gdyby wyszły w innym momencie, to by ich nie było ?
Panowie, księża, stańcie twarza w twarz z waszymi ofiarami i powiedzcie to otwarcie.

Doprawdy pokraczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

afery pedofilskie wychodziły i duzo wczesniej
film jest tylko kontynuacja mowienia głosno i wprost przez spoleczenstwo

dosc!

gdybyscie zechcieli głebiej poszperac to afery pedofilskie sa obnazane w ogromnej skali
i potwory ida do pierd...a
nawet te z wyskoich stanowisk
aresztowan na tym tle jest wielokrotnie wiecej niz 10 lat temu
wiec działania tych ,ktorym to lezało na sercu
w koncu osiagaja wyniki

tylko o tym,ze sa rowniez sukcesy nie pisze sie duzo
po co mamy tu w Polsce wiedziec?
zeby nam sie bardziej zachciało walczyc o prawde i sprawiedliwosc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"prawactwo"tzw nie ma tu wiele do rzeczy
z kazdego srodowiska ,na kazdym stanowisku,w kazdej czesci globu
albo jestes człowiekim albo potworem
albo zaslepionym przyklaskiwaczem nienormalnosci,obłudy i zaklamania z kagancem na szyi
klapkami na oczach i blokada na rozumie

kradna,sprzedaja ,kolaboruja,gwałca nie tylko prawacy
ale i lewacy czy sredniacy ..jakkolwiek bys ich nazwal
gdzies tam mniej
gdzies tam wiecej
seks tez jest narzedziem manipulacji na ludziach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze takiej tezy nie postwiłem "ze kosciol ma problem z nagonka,ze szkalowaniem". Na razie tylko próbuję ustalić, co się wydarzyło bulwersującego w ostatnich tygodniach. I wychodzi mi na to, że zupełnie nic. I to nic jest ewidentnie zakrzykiwane szumem medialnym, w którym odmiena się pewne słowa przez wszystkie możliwe przypadki.
To, co ja tam sobie uważam na ten temat to zachowuję dla siebie. Moje wnioski idą znacznie dalej niż jakieś tam nagonki czy szkalowanie. Ale że nie mam dowodów, to się nimi nie dzielę. Z logiki wynika mi, że jeśli jest jakiś wysiłek, jakaś inwestycja w pewną operację medialną, to muszą być też prognozowane zyski, pewne wymierne korzyści. W nagle objawioną armię dobrych wujków, niekazitelnych szermierzy z hasłem "dobro dzieci" na sztandarach w gołe nie wierzę. Nie w środowisku dziennikarzy pracujących dla koncernów medialnych. Abstrahując już zupełnie od takich ludzi jak Jimmy Savile i innych właśnie z tego środowiska. Piszę tylko o prostym, ekonomicznym bilansie zysków i strat.

Edit. A film nie jest żadną "kontynuacja mowienia głosno i wprost" tylko fikcją filmową. Scenariusz pisał ewangelik, a reżyserem ateista, który ujawnił się właśnie jako fanatyczny anyklerykał. Wolno robić filmy i ateistom i antyklerałom. W czym problem? Vega powiedział, ze jego Botoks jest kumulacją prawdziwych historii, które usłyszał, a w filmie "Kler" nie ma nawet tego. Jest to historia zmyślona jak wiele innych filmów. Wolno zmyślać sobie historie i je filmować. W czym problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ten film "poklosie' tez nie jest fikcja?
i czy nie ukazuje czegos co zdarzyło sie z podobnym scenariuszem?

nie jestem kinomanem
ale zdarza sie kino wartosciowe i ukazujace klamstwo ,obłude i to wszystko
na co mamy zwrocic uwage
i zapytac siebie ----czy tak byc powinno
nie kazda produkcja jest tylko nastawiona na kase
i nie kazdy dziennikarz klamie
tak samo jak nie kazdy ksiadz jest pedofilem

skupmy sie na najwazniejszym-- stop krzywdzeniu dzieci i nas spoleczenstwa

a nie doszukiwaniu kontekstow,form przekazu,grubosci ,jakskrawosci,kolejnosci czy nawet ilosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokłosie? Z tego, co pamiętam oparte na historii pana Romaniuka (zapamiętałem nazwisko bo mój polonista w podstawówce tak się nazywał). Wykpoywał on macewy żydowskie i poddawał je renowacji. Przez całe życie był w swojej lokalnej społeczności szanowany i podziwiany. Jakiś wybitny pasjonat i historyk. Nikt go nie ukrzyżował na drzwiach od stodoły, ale wybrano go na przewodniczacego Rady Miasta. Może nawet jeszcze żyje? Wiesz, to coś jak ten film Tarantino o żydowskich partyzantach, co na końcu Hitlera zastrzelili w kinie. Naprawde byli bracia bodajże Bielscy i na tym podobieństwa się kończą. No ale to jest Tarantiino, czyli taka zabawa. A u nas to oni tak na poważnie o tych filmach dyskutują. O filmach, o książkach.... prawdziwa jazda to jest Malowany Ptak Kosińskiego. Na ekranizację tego nawet Gliński nie dałby kasy, więc Czechom to zlecono. Jeszcze zatem o tym paszkwilu usłyszymy, a myślałem że sprawa dawno zdemaskowana i przegadana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wierze w to ,ze tworcy ,artysci nie czerpia z zycia
tworzac cos ,co nie jest dokumentem,odwzorowaniem całkowitym ,w kazdym detalu
nawet sc-fc.ma elementy z zycia i prawdy
i futuryzm
odbicie,przenosnie z czegos, co jest z naszego zyciowego matriksa

czepiamy sie szczegółów a istota ucieka
i to w dosłownym tego słowa znaczeniu
"istota"

i tak sie rozmydla wiele spraw waznych i bolesnych
ktore nalezy zlikwidowac ,nie przypudrowac i okroic

z kwestii ochrony dzieci idzie w kwestie jakich srodkow do ujawnienia uzyto itd

masz dowod i mowisz do złodzieja "jestes złodziejem!"
a on na to "on tez ukradł"
"nie wypowiadaj mi tego w takich okolicznosciach"
"nie tymi słowy"
"nie przy wszystkich""ukradłem przedwczoraj a nie dzisiaj"
"a ty skłamałes odnosnie jakiegos tam xnskiego" itd itp

i tak mozna mnozyc ,mnozyc i ze złodzieja wyjdzie filantrop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy pozazdrościli, z dużym opóźnieniem, sławy Kosińskiemu z jego "Malowanym ptakiem" i też usiłują na tym zarobić, a prawda jest im najzupełniej obojętna. Holocaust industry to niezły biznes.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może ty byś choć raz zarobił stary menelu?
Pomyśl jak by to było jak byś choć przez miesiąc nie musiał być menelem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

do góry