Wczoraj zlapal mnie paralizujacy bol prawej czesci plecow, w efekcie czego nie mog;am ani iedzie ani sie ruszac. po naklejeniu plastra rozgrzewajacego udalam sie szybko do Tuina SPA. Pani masazystka okazala sie zbawienna! Wymasowala mi plecy tak dobrze, ze juz schodzac ze stolu bol w znacznej mierze ustapil! Polecam naprawde kazdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z plecami!!