TUJKO S.C.

Opony - sprzedaż Felgi Wulkanizacja

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 467

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piteros - opinia wątek zamknięty Dobrze , ale bardzo drogo !!!! Będę z nich korzystał, ale tylko jak będę...
~Piteros
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Mirosław - opinia wątek zamknięty Korzystam z warsztatu już może od ponad 15 lat najbardziej fachowa obsługa na...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Niko - opinia wątek zamknięty Super obsługa, dzisiaj byłem z poważnym problemem. Nikt nie mógł mi pomóc ze...
~Niko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Moja wizyta w firmie Tujko dotyczyła naprawy (prostowanie, nadspawki) i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Warsztat o wzorowym podejściu do problemu klienta wątek zamknięty Zakupiłem w TUJKO nowe felgi i opony letnie. Po kilku tygodniach w moim aucie...
~Senior
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

polecam wątek zamknięty Wymiana opon zawsze wykonywana jest szybko i sprawnie. Dostepna jest wygodna,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

EKSPERCI - awaryjne odkręcanie śrub wątek zamknięty Dzisiaj miałem przyjemność skorzystać z pomocy fachowców w firmie Tujko....
~Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Avensis T27, alu z czujnikami ciśnienia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Od momentu zakupu auta borykałem się z biciem...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Polecam bardzo gorąco! wątek zamknięty Po kilku nieudanych próbach pozbycia się problemu drgającej przy dużych...
~Kierowca Przymorze
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Morze trochę drożej jak u innych,ale coś za coś.Po dwukrotnym wyważaniu u...
~Ted
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Wymiana kół `16 z wyważeniem. Cena 100 zł. wątek zamknięty Cena zdecydowanie wygórowana. Kolejka tez na 2 godziny i cwaniactwo...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Polecam - prawdziwi fachowcy wątek zamknięty Zdjęli mi zabezpieczenie przeciwkradzieżowe w felgach. Obsługa bardzo pomocna...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

polecam wątek zamknięty Poradzili sobie bez większych problemów z wyważeniem kół, które wg innych...
~zm
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Szyba i bezproblemowa naprawa uszkodzonej opony wątek zamknięty Cala operacja trwala moze 20 minut od momentu przyjazdu. Wlasciwie od reki....
~alx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Ogólnie to słabo i dość drogo lepiej nowe kupić. wątek zamknięty Było to dość dawno miałem wtedy inne auto ale ogólnie nie polecam, mimo iż w...
~Świadomy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Kolejny raz NIE POLECAM! wątek zamknięty Kolejny raz naciąłem się w firmie Tujko. 1. Koła odebrane z przechowalni -...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Jestem pod wrażeniem wątek zamknięty Poszukiwałem bardzo nietypowych obręczy 6.5Jx18 z otworami 5/108....
~prof. Jerzy Ejsmont
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

To moja ulubiona firma do zmiany opon! Polecam każdemu! wątek zamknięty Zmieniam opony tylko w Tujko bo jest miło, sympatycznie i ze wszystkim można...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Robert od szerokich stalówek :) - opinia wątek zamknięty Generalnie to szybko, sprawnie i miło. Wszyscy pracownicy kontaktowi i z...
~Robert od szerokich stalówek :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

xylen - opinia wątek zamknięty Od lat korzystam z ich usług i od lat trzymają najwyższy poziom. Z cała...
~xylen
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

24

wątków

do góry