Turbo Jazda Tadeusz

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marlena - opinia rewelacja , polecam zdecydowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Polecam! wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem bezbłędnie, również teoria za pierwszym 74pkt....
~Kamila
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2019

Kinia - opinia wątek zamknięty Instruktorzy ze świetnym podejście do kursanta, sporo tras i dużo rzeczy nie...
~Kinia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

KAT. A // Polecam instruktora, ale szkoła jazdy powinna parę rzeczy zmienić wątek zamknięty Serdecznie polecam instruktora kat. A, który współpracuje z Turbo Jazdą -...
~Michał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Polecam serdecznie każdemu! wątek zamknięty Rok temu robiłem kategorie AM a kilka dni temu zdałem A1. AM jak i A1 zdałem...
~Oskar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam w 100%.Profesjonalizm i miła atmosfera.
~Kursant
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

egzamin nareszcie zdany wątek zamknięty Dziękuję pięknie za pomoc w nauce jazdy Panu Irkowi i Tadeuszowi, to co...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Najlepsza szkoła- gorąco polecam. wątek zamknięty Najlepsza szkoła! Świetne przekazanie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej....
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem nic więcej chyba nie trzeba pisać, to mówi...
~Ania K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Weronika - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła na świecie !!! Instruktorzy pierwsza klasa ;) Serdecznie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Najlepsza szkola pod sloncem, w kosmosie i w ogole w calej galaktyce!!!! wątek zamknięty Polecam Turbo Jazda Tadeusz wszystkim, ktorzy maja watpliwosci czy sobie...
~Arahja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Angelika - opinia wątek zamknięty Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Wspaniali instruktorzy, przyjazna atmosfera i...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Magda - opinia wątek zamknięty POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA! Wykupiłam lekcje w Turbo Jazda Tadeusz,bo jakoś...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

najlepsi w miescie ! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkole jazdy Turbo Jazda Tadeusz! Wszyscy bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

ogromnie polecam! wątek zamknięty Chciałabym polecić szkołę Pana Tadeusza wszystkim tym, którzy boją się...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Centrum nauki jazdy no.1 w trójmiescie! wątek zamknięty Mimo mych obaw podeszłam do egzaminu na nowych zasadach. P.Tadeusz bez obaw...
~Beata C.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Polecam Wszystkim!!! wątek zamknięty Polecam Wszystkim!!! Egzamin na prawo jazdy kat. B zdany za pierwszym...
~RAFAŁ Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

OSK wątek zamknięty Po kursie u pana Tadeusza ,w PORD teoria za pierwszym razem,praktyka za...
~pipi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry