TURBO JAZDA TEAM

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty POLECAM ! :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Przyjazna i miła atmosfera nauki,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Kacper.Z - ocena Szkoła na bardzo wysokim poziomie Dowolność terminów oraz komunikacja na...
~Kacper.Z
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Piotr K. - opinia Polecam wszystkim Turbo Jazda Team! Fajna atmosfera, elastyczność w...
~Piotr K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2022

Andrzej K. - opinia Super szkoła, zdałem za pierwszym razem. Miła obsługa, dobry harmonogram...
~Andrzej K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2022

Brygida - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy jak dla mnie
~Brygida
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Kasia K. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam !!! Najlepsza szkoła w Gdyni do której miałam szczęście...
~Kasia K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Sergiusz - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywni ludzie. Miałem styczność z każdym z instruktorów wręcz z...
~Sergiusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Anna Ciesielka - opinia wątek zamknięty Szkółka godna polecenia! Rewelacyjne podejście do klienta. Teoria bardzo...
~Anna Ciesielka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam w 100% !!!!!!! Fachowe przygotowanie w miłej atmosferze!!! :)
~Art
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Szkoła ewidentnie prowadzona z pasją. Z każdym wykładem teoretycznym oraz...
~Artur Wojcieszak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Najlepsza szkoła w trójmieście wątek zamknięty Bez problemowo przygotuje kazdego do egzaminu, godziny spotkań mozliwe do...
~Muzycnie niemuzyczny d-.-b
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Najlepsza szkola jazdy wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy, najlepsi instruktorzy i super podejscie do osoby,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Mogę śmiało polecić wszystkim tę szkółkę. Jestem bardzo zadowolona, ekipa...
~Olivia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam. Mega fajna atmosfera, dobrze uczą :-) po prostu najlepsi
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Najlepsza szkoła jazdy wątek zamknięty Super instruktorzy. Teoria prowadzona w taki sposób że chce się słuchać i...
~A.Sch.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Na kurs prawa jazdy zdecydowałam się grubo po 30stce,nigdy mnie do tego nie...
~emem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Turbo Jazda Team Gdynia obok kauflandu wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła jazdy polecam ją wszystkim. Fajni instruktorzy, życze aby...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Zadowolona klientka wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Gdyni! Cudowni instruktorzy! Mega ciekawa teoria! Czego...
~Justyna S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Pofesjonalizm wątek zamknięty Kursy dokształcające przed egzaminem zdanym na 6 bezbłędnie. Polecam bardzo...
~Krzysztof B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Godne polecenia! wątek zamknięty Serdecznie polecam, rzetelne podejscie, teoria super prowadzona mozna duzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

137

wątków

do góry