TURBO JAZDA TEAM

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze nauczyć jeździć ;) wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Świetni instruktorzy (zwłaszcza pani Renatka:) ),...
~.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty W 100% polecam, załoga bardzo miła, wszystko na wysokim poziomie :)
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam tą szkołę. Przed rozpoczęciem kursu nigdy nie...
~Michau
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

SZKOŁA DOBREJ JAZDY - POLECAM!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK TJT!!! Instruktorzy z pasją i z powołania doskonale...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Turbo Jazda Team to szkółka która rzetelnie nauczy każdego kursanta nie tylko...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

polecam z czystym sercem wątek zamknięty Polecam TJT. Najlepsza szkola. Nauka w milej atmosferze, Instruktorzy zawsze...
~Ania- Smieszka ;-)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Szkoła wątek zamknięty Polecam Serdecznie Turbo jazda to szkółka, dla której istotny jest poziom...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Spóźniona opinia wątek zamknięty Miałem już wcześniej dodać opinię ale zawsze coś, jednakże, obiecałem sobie...
~Daniel M.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolony , zdałem za pierwszym razem :)
~Mati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

NAJLEPSZA SZKOŁA W GDYNII ! wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy. !!!! Instruktorzy są wspaniali, mili,...
~Absolwentka :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Marta :-) - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia :-) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam bez...
~Marta :-)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Justyna - opinia wątek zamknięty Super szkoła,elastyczne godziny jazd, profesjonalne nauczanie, egzamin zdany...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

D. Absolwent - opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam szkołę Turbo jazda Team; )) . Najlepsza szkoła...
~D. Absolwent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

BARDZO POLECAM !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę, lekcje teoretyczne prowadzone przez P. Sławka...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

polecam !! wątek zamknięty świetna atmosfera od samego wejścia. Wykłdy bardzo dobrze tłumaczone p.Sławek...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Polecam wątek zamknięty Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców polecam wszystkim. Instruktorzy bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Instruktorzy są świetni, sympatyczni i przykładają się do swojej pracy. Można...
~Angela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ten ośrodek szkolenia kierowców. Pozdrawiam.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

ZDECYDOWANIE POLECAM !!! wątek zamknięty SUPER SZKOŁA ! Egz.teoretyczny i praktyczny zdany za PIERWSZYM RAZEM ! - w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam naukę w tej szkole. Jazdy z Panią Renatą to sama przyjemność....
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

137

wątków

do góry