TURBO JAZDA TEAM

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
To szkoła z pasją! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy wybierają się na kurs z całego serca. Instruktorzy...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Kamila - opinia wątek zamknięty Super szkoła. Świetni instruktorzy i atmosfera! Naprawdę polecam! : )
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

super szkoła wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę jazdy. Jestem szczęśliwą posiadaczka prawa...
~Natalia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców. wątek zamknięty Turbo Jazda, jest to bardzo dobra szkoła, mogę polecić ten ośrodek każdemu....
~I.O.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Jestem już szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy kategorii A i B, obie...
~kozway
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Z czystym sumieniem - POLECAM:) wątek zamknięty Robiłem w Turbo Jeździe prawo jazdy kat. A. Wykłady zostały przeprowadzone...
~Przemek J
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2011

REWELACJA!! wątek zamknięty Dziś zdałam egzamin za 2 razem !!! Dzięki Panu Tadeuszowi genialny instruktor...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

ZDAŁAM !!! wątek zamknięty Super szkoła.Wykłady teorii bardzo ciekawe,aż chciało się słuchać.Nauka...
~Monika Asmus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Szczerze polecam ! Kurs kat. A od zapisania się na kurs do egzaminu...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Kurs - kat. A wątek zamknięty Zdecydowanie polecam TURBO JAZDĘ. Przesympatyczne szefostwo, obsłuży was...
~katiusza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Wspaniali instruktorzy a zwłaszcza Pan Tadeusz, któremu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

dariusz Płoszczyca - opinia wątek zamknięty Super szkoła podziękowania za solidną naukę dla kierownika. Zdałem za 2 razem...
~dariusz Płoszczyca
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Wybór jest prosty! wątek zamknięty Wykłady odbywały się w przyjemnej atmosferze, kursanci brali w nich czynny...
~Kaja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

ZDAŁEM ZA PIERSZYM RAZEM!!! wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować panu Irkowi i panu Sławkowi za cierpliwość i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

Szczęśliwy Posiadacz Prawa Jazdy wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolony z tej szkoły jazdy. Instruktorzy byli na prawdę...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

REWELACJA- ZDAWALNOŚĆ ZA 1 RAZEM wątek zamknięty Świetny ośrodek szkolenia kierowców. Bardzo dobrze wyposażony. Wykłady...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Super!!! wątek zamknięty Najlepsza szkoła !! Super ludzie, dobre samochody :) Oczywiście najlepszy...
~Klaudiu$
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

POLECAM!!!!!!!!!!!!! ZDAŁAM EGZAMIN ZA 2 RAZEM :):):) wątek zamknięty POLECAM!!!!!!!!!!!!! ZDAŁAM EGZAMIN ZA 2 RAZEM :):):)
~OnaGdynia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Ania - opinia wątek zamknięty Co tu dużo gadać - polecam tę szkołę! Świetna atmosfera, bardzo mili ludzie,...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim tę szkołę jazdy! Zanim trafiłam do Turbo Jazdy miałam już...
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

137

wątków

do góry