Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Szybka mozliwosc nawiazania wspolpracy, efektywna kooperacja, slyszenie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2023

Klaudia Romanowska - opinia Firma TurboSEO zmierzyła się z wyzwaniem postawienia od zera mojego sklepu...
~Klaudia Romanowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Eko - opinia Zamówiłem stronę internetową dla projektu Ekologicznego. Strona z budynkiem...
~Eko
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2022

Vigo - opinia wątek zamknięty Super wsparcie turboseo w zakresie IT i programowania aplikacji. Polecam...
~Vigo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2022

GdanskAirportTaxi - opinia wątek zamknięty Wystarczy spojrzec na nasza strone gdanskairporttaxi.pl . Marudziliśmy...
~GdanskAirportTaxi
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Czas realizacji na wykonanie strony nie przedłużał sie, profesjonalne...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Pawel - opinia wątek zamknięty Wspaniałe podejście do klienta.Wszystko rzeczowo z ogromną cierpliwością...
~Pawel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Rita - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonania strony. Bardzo polecam!!
~Rita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Korzystałam wielokrotnie. Polecam, super kontakt i wykonane usługi.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Podwykonawca - opinia wątek zamknięty Miałem okazji współpracować z firmą Turboseo przy kilku projektach jako...
~Podwykonawca
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

klient - opinia wątek zamknięty profesjonalna usługa SEO wykonana w przyzwoitym tempie i z należytym...
~klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Gastronom Wybrzeża - opinia wątek zamknięty Firma wykonała dla mnie dwie strony internetowe. To są moje nie pierwsze...
~Gastronom Wybrzeża
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Kacper - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą, cechuje ich pełny...
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawnie i solidnie wykonana usługa
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Jestem pod mega wrażeniem umiejetności i kreatywności, którymi wyrożnia się...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Dobry kontrahent w interesach wątek zamknięty Korzystałem z usług Turboseo.pl - naprawdę profesjonalne podejście do tego co...
~Paweł Travel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry