Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam! wątek zamknięty Wczoraj mąż zabrał mnie na rocznicową kolację. Pierwsze wrazenia- wystrój...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Wspaniała restauracja wątek zamknięty Bardzo dobry restauracja na kolację jak i na imprezy okolicznościowe. jest...
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Godna polecenia wątek zamknięty Restauracja godna polecenia. Wyśmienita włoska kuchnia. Wszystko świeże i...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Mała italia wątek zamknięty Romantycznie, miło, klimatycznie... Pizza najlepsza w trójmieście. Parking...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Pyszne jedzonko wątek zamknięty Restauracja godna polecenia , jedzenie iście wloskie , smak potraw na dlugo...
~Timi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Malo, drogo i nieprzytulnie wątek zamknięty Odwiedzam te restauracje od xzasu do czasu. Wpadam glownie nal lasagne. I...
~Irena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Drogo i niesmacznie wątek zamknięty Bylem tam po kilku miesiach kiedy dostalem rybe bez smaku myslac ze sie cos...
~Lukas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Nie polecam składać zamówień telefonicznych wątek zamknięty Przy odbiorze można się rozczarować. Zamówiłam przez telefon dwa dania na...
~Lasagna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Talerz mięs (400g) to żart wątek zamknięty Dnia 10.03.2016 byliśmy z dziewczyną na kolacji w Tutta Mia. Zawsze chcemy w...
~Maksymilian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Świetna kuchnia wloska wątek zamknięty Miła i pomocna obsługa. Pysze jedzenie o prawdziwym włoskim charakterze....
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Zdecydowanie najlepsza w trójmieście wątek zamknięty Już pierwsze wrażenie jest doskonale, przy wejściu do restauracji wita Cie...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Wpadka wątek zamknięty Miałem okazję zjeść obiad wraz z żoną i córką w Restauracji Tutta Mia....
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

kolacja wątek zamknięty Wybrałem się z Żoną na kolację do tej restauracji, bardzo miły kelner,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

tutta wątek zamknięty Pizza i makaron wyśmienite. Zupy bardzo przeciętne, grzybowa powinna nazywać...
~j
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Obiad ze znajomymi wątek zamknięty Z czystym sercem polecam restauracje Tutta Mia,znalazłem tu świetną...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Jest zdecydowanie OK wątek zamknięty Plusy: 1) autentycznie doskonala organizacja - sadze, ze ma to znaczenie przy...
~Kanko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

To był błąd wątek zamknięty Niestety, ale wybierając się na obiadokolację w niedzielę późnym popołudniem...
~Mikinho
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Wesele wątek zamknięty Witam, Zdecydowaliśmy się z mężem na kameralne "wesele" zamiast pić wódkę w...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

przyjęcie urodzinowe w Tutta Mia wątek zamknięty Obsługa- sympatyczna, życzliwa, profesjonalna, otwarta na sugestie i potrzeby...
~Kasia Gajb z Rodziną i Przyjació
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

spmad5 - opinia wątek zamknięty Wczoraj razem z dziewczyną pierwszy raz byliśmy na kolacji w Tutta Mia. Po...
~spmad5
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

83

wątków

do góry