Widok

Twaróg sernikowy z mascarpone President

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wątek może dziwny, ale...
Niedawno w Biedronce dostępny był Twaróg sernikowy z mascarpone President. (takie granatowe wiaderko). Na opakowaniu był przepis na boski serniczek. Niestety mąż wyrzucił mi wiaderko zanim spisałam przepis, odwiedziłam dzisiaj kilka sklepów i twarogu brak :-( Panie twierdzą zgodnie, że był to produkt sezonowy. Szukałam w internecie, na stronie President i niestety nic :-( Czy któraś z Was ma może to wiaderko i mogłaby udostępnić przepis? Będę wdzięczna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ten serek Ci chodzi?

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, ale to nie ten. Chodzi mi o ten: http://www.biedronka.pl/pl/product,id,115892,name,twarog-sernikowy-z-mascarpone-president-1-kg
6 biedronek sprawdzonych :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jeszcze szukasz to będzie znowu dostępny od dzisiaj w Biedronce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj kupiłam ten twaróg w biedronce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki dziewczyny - wysłałam maila do President i przesłali mi przepis :-) Twaróg zrobiłam sama mieszając zwykły twaróg z mascarpone, ale zapewne zakupię do sernika na Wielkanoc - bardzo mi smakował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moge prosic o podzielenie sie przepisem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadrobilaś mi smaka, wrzucisz proszę przepis?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie zrobiłam ten sernik i mam pytanie Czy spod powinien być chrupiący czy miękki ? Mi wyszedł mięciutki ale w smaku jest pyszny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten sernik jest w Auchan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest w Auchanie, właśnie kupiłam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe jak Ci się udał. Ja mam zamiar upiec jutro ale nie mam większego garnka aby zastosować tą gorącą kąpiel -nie mogę znaleźć podpowiedzi czy mogę upiec tradycyjnie czyli bez kąpieli........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

do góry