Widok

Twin Park DS INVESTMENT

Witam:) Rozważamy kupno mieszkania na nowej inwestycji Ds Investment ( to ci, którzy stawiają fourplex).
Może ktoś z Was wie czy da się negocjować cenę z deweloperem i w ogóle jak wygląda współpraca z nimi???
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, kupiliśmy wraz z mężem domek fourplex, jesteśmy zadowoleni z współpracy z deweloperem, ale na negocjowanie za bardzo bym nie liczyła, ceny i tak są przystępne, więc nie chce obniżać, jeśli poważnie się zastanawiasz nad kupnem, radze się pośpieszyć, bo mieszkania idą jak ciepłe bułeczki;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
a waż ma kolana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
jakies plotki byly ze tam duzo komunalnych jest . Moze ktos wie jaki procent tego elementu ma byc ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak to komunalnych??? przecież to wszystko jest sprzedawane osobom prywatnym bezposrednio przez dewelopera...???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co do komunalnych ma sprzedaz osobom prywatnym ? nic ! miasto moze dzis tak jak i wy kupic np. 100 mieszkan hurtem i daje komunalnym i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdura totalna!!!!! dzwoniłam do developera i zapewnili mnie że nie będzie tam żadnych komunalnych mieszkań!!!! widać konkurencja nie śpi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
up up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, czy ktoś już kupił mieszkanie na osiedlu Twin Park? Czy banki nie robią problemu z kredytowaniem tej inwestycji?

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygląda utrzymanie mieszkań ?

Ogrzewanie ?
Wspólnota?

Przynależy jakiś schowek :piwnica,strych czy garaż ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam informację z biura sprzedaży, że w cenie mieszkania jest zewnętrzne miejsce postojowe. W planach mają komórki lokatorskie płatne dodatkowo ok. 1000 zl za m2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Czy ktoś juz podpisał umowę kredytową na zakup mieszkania w Twin Parku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upupup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkania bezczynszowe, ogrzewanie gazowe, woda ciepła wównież pogrzewana piecem piecem gazowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspolpraca na wysokim poziomie idzie sie dogadac lecz nie co do ceny mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie ma szans na negocjacje ceny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na jaką negocjację % liczysz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry