Twój Salon

Salony kosmetyczne Fryzjerzy

Gdańsk, Ogarna 15/19B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam ten salon wątek zamknięty Jakość wykonanej usługi na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Pani Bogusia kosmetyczka jest wspanniała wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z tego salonu z powodu Groupona i muszę powiedzieć,...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Pierwszy raz:) wątek zamknięty Polecam.Znajoma poleciła mi "Twój salon"ponieważ sama nie mogła przyjść na...
~polecona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty W salonie panuje miła, przyjazna atmosfera, z pewnością można się w nim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

godny polecenia wątek zamknięty Jeżeli potrzebujecie fryzury na wieczór, wielkie wyjscie lub wesele jestem...
~Julia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2008

Zdecydowanie TAK:) wątek zamknięty Odwiedziłam dzisiaj kosmetyczkę drugi raz (w ciągu miesiąca) i zdecydowanie...
~Karo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

REWELACJA wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Panie fryzjerki potrafią doradzić zarówno fryzurę jak...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

Inna? - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego zakładu- panuje tam chaos, bałagan, pośpiech. Panie są...
~Inna?
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

kosmetyczka -rewelacja wątek zamknięty jestem stała klientką kosmetyczki, Pani jest b. miła z poczuciem humoru.....
~kamelcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Dorotki - kosmetyczki, jest to przesympatyczna, ciepła...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

lili merle - opinia wątek zamknięty Na stanowiskach fryzjerskich dość brudno.Na grzebieniach włosy po poprzednich...
~lili merle
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

Jestem zadowolona wątek zamknięty Fryzjerki bardzo miłe, sympatyczna obsługa, bardzo fajną fryzurkę zawdzięczam...
~As
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 grudnia 2007

zadowolona wątek zamknięty Polecam kobietom ceniącym swój czas!!!Obsługa miła i sympatyczna. W tym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 września 2007

Zadowolony! wątek zamknięty Mimo ze jestem facetem dbajacym o swoj wyglad kozystam z calej gamy uslug...
~Karaluch
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

pech? wątek zamknięty Byłam dziś u fryzjerki. Najwyraźniej miałam pecha nie trafić na chwaloną w...
~karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 lipca 2007

Polecam wątek zamknięty poraz drugi byłam już u p.ewy i jestem bardzo zadowolona z mojej fryzury....
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

odpoczniesz i wyjdziesz piękna wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce.Zawsze czuję się obsłużona fachowo i...
~Jola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 czerwca 2007

Zoska - opinia wątek zamknięty Mnie to miejsce bardzo rozczarowalo. Rolbilam tam tylko manicure, bo nie...
~Zoska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2007

salon wątek zamknięty Salon pani Bożenki Pajor jest rewelacyjny znajdują sie w nim poprostu...
~iwonka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

21

wątków

do góry