Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Polecam chodzę od roku i jeszcze ani razu nie wyszłam nie zadowolona :)
~Amy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Męskie strzyżenie ? Nie polecam ! wątek zamknięty Byłem tam pierwszy raz, strzyżenie trwało 35 minut. A nie miałem nad wyraz...
~Posejdon
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

Polecam panią Monikę:-) wątek zamknięty Do Twojego Stylu trafiłam w 2009 lub 2010 roku dzięki koleżance z pracy,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

zadowolona wątek zamknięty jestem stała klientka p. Moniki, zawsze zadowolona z usługi. W salonie miła...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Osobiście chodzę do P. Moniki od czterech lat. Uczesała mnie i na studniówkę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2012

polecam wątek zamknięty Jak mnie najdzie ścinam się u Pani Ewy i gorąco polecam :D Trudno mi...
~MonMik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

gorąco polecam wątek zamknięty bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa, Pani Magda wie czego chce...
~Joanna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo polecam Twój Styl. Od jakiegoś czasu jest w nim pani Ela,...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Serdecznie polceam!!! wątek zamknięty Chodzę do pani Moniki, którą uważam za bardzo miłą osobę i dobrą fryzjerkę....
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Moniko!! wątek zamknięty Nigdy się nie zgodzę z Twoją opinią, iż P. Ewa jest nieprofesjonalna...
~Sabina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Jestem zadowolona wątek zamknięty Spodziewałam się osiedlowego fryzjera, okazało się inaczej, skorzystałam z...
~oliska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

raczej nie polecam... wątek zamknięty Skorzystałam z usług fryzjerskich dwa razy, strzygła mnie pani Ewa. Za...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

super!!!! wątek zamknięty Naprawde nie moge zgodzic sie z negatywnymi opiniami. Jestem stala klientka...
~Monika Blok
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

super wątek zamknięty Rowniez nie zgadzam sie z negatywami dotyczacymi fryzjerstwa, z kosmetyki nie...
~ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

super wątek zamknięty Już od dłuższego czasu jestem klientką tego salonu i jestem zadowolona a...
~klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 grudnia 2008

Koszmar !!!!! wątek zamknięty pierwszy i ostatni raz odwiedziłam ten salon!!!! Salon okazał sie jedna...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

Polecam wątek zamknięty Polecam ten salon ,zwłaszcza paniom które sa osobami bardzo wymagajacymi i...
~Paula
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 maja 2008

dlugo szukalam az w koncu znalazlam wątek zamknięty Zjezdzilam wiele salonów w Gdańsku ale w tym już pozostane. Super atmosfera i...
~Kamila M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

fryzjer- tak, poznokcie-tak, KOSMETYKA- NIGDY!!!! wątek zamknięty Korzystałam z usług fryzjerek, wszystko ok, miło, uprzejmie, włoski dobrze...
~Xenia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 lipca 2007

polecam!!!!!! wątek zamknięty polecam robienie paznokci w tym salonie! pania w czarnych krotkich wlosach...
~freya
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

20

wątków

do góry