Twój podolog

Podolodzy Wizyty domowe

Gdynia, Wielkopolska 403

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hania - opinia wątek zamknięty Super! Jestem bardzo zadowolona. Z całego serca polecam. Korzystałam z usługi...
~Hania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Wspaniała pomoc wątek zamknięty Trafiłam do Pani Magdy z onycholizą, która doprowadziła mnie do łez. Przed...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

profesjonalnie wątek zamknięty Po długim i nieudanym leczeniu u chirurga trafiłam do p.Magdy i po ponad roku...
~Kasiam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Pomimo pewnych obaw, zdecydowałam się na pójście do podologa. Wizyta okazała...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Podolog-P.Małgorzata Buratowska wątek zamknięty Pasja, profesjonalizm i świetny kontakt z pacjentem.Już po pierwszej wizycie...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Delkiatnie i skutecznie wątek zamknięty Korzystam z usług p. Magdy od dłuższego czasu i zawsze jest tak, jak w tytule...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

BINGO wątek zamknięty co tu dużo "mówić" pełen profesjonalizm pod względem wiedzy,kultury i miłej...
~HANIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Pani Magdalena wątek zamknięty Fachowość, staranność, czystość i delikatność to atuty Pani Magdaleny...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Fachowo,czysto i skutecznie wątek zamknięty Kilka lat męczyłem się z odciskami pod stopami.Moczyłem nogi aby potem...
~Bardzo zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Fachowa pomoc wątek zamknięty Serdecznie polecam p.Magdalenę, prócz tego, że jest przemiłą i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

ilona - opinia wątek zamknięty bardzo dobry fachowiec, duża kultura w zakresie wiedzy i higieny,...
~ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

świetny fachowiec, dobrze wyposażony gabinet wątek zamknięty Pani podolog bardzo fachowa, doświadczona, z troską zajmuje się każdym...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry