Zrobiłam kurs podstawowy w innym ośrodku, po wyjeżdżeniu 40h i 2 oblanych egzaminach zaczęłam wierzyć, że nie nadaję się do prowadzenia auta i nigdy nie zdam, instruktor wmówił mi że problem jest we mnie, jestem zbyt nerwowa i on nic więcej nie jest w stanie ze mnie "wykrzesać". Postanowiłam zmienić instruktora. Trafiłam do Zielonego Listka do Pani Iwony i lekcje z nią to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć! Oprócz tego, że Pani Iwona nauczyła mnie jeździć, wyeliminowała wszystkie błędy i nieprawidłowe nawyki które wyniosłam z poprzedniego ośrodka (a było ich sporo), to przede wszystkim odblokowała mnie psychicznie i sprawiła że przestałam bać się dużych i trudnych skrzyżowań. Przekonałam się że z dobrym, cierpliwym nauczycielem jazda jest naprawdę przyjemna! Po lekcjach u niej zdałam egzamin bezbłędnie, egzaminator powiedział że pojechałam bardzo dobrze i że jest pod wrażeniem mojej jazdy i że nie zauważył ani jednego błędu:) Aż nie chce się wierzyć że ok 2 miesiące wcześniej na myśl o jeździe ogarniała mnie panika i musiałam się do niej zmuszać. Gdybym od razu trafiła do Zielonego Listka to bym uniknęła stresu i jestem pewna że egzamin bym miała zdany za 1. podejściem!