Widok

Tyna - opinia

Pierwsza moja wizyta w tym salonie i jedna wielka porażka, bardzo niezadowolona z usług i z tego miejsca : brudno (lustra brudne, suszarki całe oklejone syfem, na podeście gdzie stoją lustra pełno włosów ) , fryzjer Jan- zero kreatywności nie umie nic zaproponować sam od siebie a jeśli już podsunie się pomysł to nie umie tego wykonać, bardzo drogo, jak na takie ceny które mają w salonie - każda klientka powinna wyjść zadowolona, fryzjerzy powinni się postarać i błyszczeć kreatywnością, niestety tak nie jest, na pewno nie będę polecać tego salonu :(
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie zgodzę się z Pani opinią w salonie zawsze jest czysto a włosy jak to w salonie fryzjerskim są wszędzie.Co do kreatywności Pana Jana nie będę się wypowiadać.Nie korzystałam z jego usług więc nie wiem ale z tego co widzę jak tam jestem to zawsze ma jakąś kobietkę na fotelu. Z mojej strony mogę polecić Kamila i Angele jestem ich klientką od trzech lat i jestem bardzo wymagająca (nie tyle ja co moje włosy zanim trafiłam do tego salonu biegałam do fryzjera do fryzjera i nikt nie potrafił zrobić z nimi porządku) pozdrawiam całą ekipę .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry