YES Barber shop

Barber Fryzjerzy

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 26A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena Strzyżenie u fryzjerki Victorii oceniam na najwyższym poziomie. Jest to...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 czerwca 2024

MarcinZ - opinia Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
~MarcinZ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Polecam wątek zamknięty Godny polecenia barbershop , ceny adekwatne do jakości usług , broda i włosy...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Stosunek cena/jakość totalna lipa wątek zamknięty Byłem, zapłaciłem 100 i wyszedłem prawie tak jak przyszedłem. Zero klimatu...
~Konrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Zwykły Fryzjer. wątek zamknięty Byłęm raz i...zwykły fryzjer 3 razy drożej to wszytko. Bez żadnych...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

NIGDY wiecej tam nie wrócę wątek zamknięty Zapisałem się do nich na strzyżenie brody i po wyjściu byłem w szoku. Po...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

NACIAGACZE wątek zamknięty ceny z kosmosu gigantyczne!!!! zimno, tanie kosmetyki, klimat " warszawski",...
~Malwa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Super kolor i rewelacyjna obsluga wątek zamknięty Super kolor i rewelacyjna obsluga. Byle wszystko zostało na takim poziomie to...
~Misia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Mistrzowie wątek zamknięty Jesli tak jak ja szukasz dobrego fryzjera ktory doradzi ci co zrobic z...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

YES ! - opinia wątek zamknięty Rewelacja.Jestem klientką tego salonu ok 6 lat. Do fryzjera trzeba mieć...
~ADA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Jedyny trend jaki tam zauważyłam to przerost formy nad treścią! wątek zamknięty Powiedzieć, że nie jestem zadowolona z efektu to jak nie powiedzieć nic....
~Monika
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Kamil jest mistrzem w swoim fachu wątek zamknięty Kamil jest mistrzem w swoim fachu. Pojawiłam się u niego z ledwo "żywymi"...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

jest super ! wątek zamknięty Polecam !!! fryzjerstwo na najwyższym poziomie , Magda doprowadziła moje...
~Kama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

coraz gorzej wątek zamknięty Kiedyś - w poprzedniej lokalizacji było milej, cieplej, przyjemniej. P.Kamil...
~xyz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Warto! wątek zamknięty Zawsze stylowo, bez problemów z włosami po przyjściu do domu, zdecydowanie...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

wrócę wątek zamknięty piękny wystrój, miła atmosfera, porządne umiejętności.
~kornik morski
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Aga - opinia wątek zamknięty Pan Kacper oj bajka fryzjer na moje nieszczęście już nie pracuje....
~Aga
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

JESTEM ZADOWOLONA wątek zamknięty POLECIŁA MI ZNAJOMA TEL SALON I NAPRAWDĘ WSZYSTKO CO MÓWIŁA BYŁO PRAWDĄ...
~MONIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Idealnie!!!!! wątek zamknięty Super miejsce, ludzie z pasją do fryzjerstwa kreatywni otwarci na sugestie...
~Misia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Juz od dawna zastanawiałam się co zrobic z moimi długimi, ciężkimi włosami ,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
173

postów

111

wątków

do góry